Výdělky na iStock

Re: Výdělky na iStock

Příspěvekod Bananaboy » 11. listopad 2014 09:27

Anika píše:Vždycky tak čtyři pět dní, občas může něco naskočit i později. Už bude asi konec pro tento měsíc.

Myslím, že zrovna ty si tu niekde na fóre písala, že máš partnerské predaje a IStock predaje v pomere 3:1. Ja to mám za október zatiaľ zhruba fifty-fifty, takže som čakal, že ešte niečo pribudne v partnerských predajoch. Ale škoda, že to už bude pre tento mesiac končiť. :( Každopádne ďakujem za odpoveď.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Výdělky na iStock

Příspěvekod Anika » 11. listopad 2014 10:08

Tentokrát to bylo tak 2:1 pro partnerské prodeje. Ber to pozitivně, třeba máš lepší prodej na samotném istocku, proto se pp zdají menší. Já co pozoruju, tak tam mám pořád stejné výdělky už půl roku, i když portfolio roste.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Výdělky na iStock

Příspěvekod Bananaboy » 13. listopad 2014 08:02

Ešte by som sa chcel opýtať na význam položiek "Total Earnings" a "Account Ballance"? Ktorá z týchto dvoch súm, je môj skutočný zárobok, ktorý si budem môcť poslať na PayPal? TE mám cca o 4,5 USD menší ako AB. Včera som mal podľa PicNiche toolbaru, ktorý používam na monitorovanie zárobkov na IStocku 3 predaje a pripísal sa mi iba jeden. Viem, že im to tam trochu mešká, ale podľa sumy sa pripísal zrovna ten posledný, čo je dosť divné, že sa doteraz nepripísali tie predchádzajúce. Je to takto na IStocku bežné?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Výdělky na iStock

Příspěvekod Anika » 13. listopad 2014 10:27

Posíláš si account balance, total earnings je celkový výdělek a posláním peněz na paypal se nevynuluje. Že máš menší TE než AB je značně nelogické, asi nějaká záhada istocku. Mě včera ještě přibývaly nějaké partnerské prodeje, nemohly to být i u tebe? Ten toolbar neznám, tak nevím.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Výdělky na iStock

Příspěvekod Bananaboy » 13. listopad 2014 10:53

To TE a AB sa pomaly vyrovnáva. Už je medzi nimi rozdiel len necelé 2 doláre. Tak snáď to dobre dopadne a dorovná sa to úplne. :) Možno to boli ako píšeš partrnerské predaje, ale boli to predaje za 1,18 a 1,68 dolára a predaje za také vyššie sumy mávam na IStocku. Partnerské predaje mávam zvyčajne za 0,28 USD, tak neviem.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Výdělky na iStock

Příspěvekod Návštěvník » 31. říjen 2016 19:32

Zdravím, můžete mi někdo poradit kde na Istocku naleznu měsíční statistiky ve výdělcích?
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.102.220.2xx

Reputace: 0

Re: Výdělky na iStock

Příspěvekod prudek » 5. listopad 2016 11:38

Zdravím
Rád bych se zeptal co znamená na Istocku ve vyhledávání SIGNATURE. Některé fotky jsou označeny jako Signature, některé ne.
Hodnocení: 0
prudek
 
IP: 37.44.22.xx

Reputace: 0

Re: Výdělky na iStock

Příspěvekod Anika » 5. listopad 2016 13:11

Signature je jakási lepší výběrová kolekce, myslím, že tam mohou být zařazené jen obrázky exkluzivních autorů.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Výdělky na iStock

Příspěvekod prudek » 5. listopad 2016 15:52

Jo, to bude asi ono. Někdy zírám co za slaboty je tam jako signature. Už chápu proč tam u mý fotky signature nikdy není. Holt exklusivní fotky na IS nemám a nikdy mít nebudu. I přes to je IS moje druhá nejlepší fotobanka.
Dík za info
Hodnocení: 0
prudek
 
IP: 37.44.22.xx

Reputace: 0

Re: Výdělky na iStock

Příspěvekod -Tereza- » 6. listopad 2016 13:23

Tedˇjsem zjistila, že mi istock u výplat odečítal tu cca 30% daň, asi jsem nějak blbě vyplnila/nevyplnila to tax interview. Nedávno ho po mně chtěli znova, tak tahle výplata už snad bude ok. Může s tím být nějaký problém nebo je to jedno že jsem to zdanila tam i tady?
Hodnocení: 0
-Tereza-
 
IP: 94.112.211xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron