Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Ať už to jsou služby pro hromadný upload, nastavování IPTC nebo generování seznamu klíčových slov

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvekod Ravennka » 2. září 2018 19:13

Painter píše:nebo se hecneme na 60?

Já myslím, že je tu dost lidí, kteří to v rámci prokrastinace klidně natáhnout i na stovku :mrgreen: do roka a do dne! 8-)

Jiří Novotný píše:1) musíte fotit(kreslit atd.) líp jak 600 000 vašich konkurentů a na to nemáte...

Irelevantní, spousta patlalů a výcvakystů prodává lépe než ti, co mají opravdu krásné věci - proč? Protože jim to zrovna skript tak přihrál, náhoda tomu chtěla, měli štěstí, zákazník nechtěl něco tak dokonalého, jako nabízí ten umělec...

Každopádně takový výpad "jste patlalové a bez mojí stránky nebudete mít šanci" ti opravdu nepomůže k zisku nových lidí ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvekod Jiří Novotný » 2. září 2018 19:19

Tak já si dovolím reagovat :)

Myslel jsem to obecně a nikoho jsem necitoval nebo neoznačil. Když si pročítám (už několik let) fórum tak mi to tak dost připadá.

Ok. za ty zoufalce se omlouvám :) ... mezí mé zoufalce patří jen také Forbes atd... raději nevět :D (když mám být sebekritický)
+zdenat5 Hodnocení: +1
Naposledy upravil Jiří Novotný dne 2. září 2018 19:24, celkově upraveno 1
Jiří Novotný
 
Příspěvky: 65
Registrován: 27. leden 2018 23:14

Reputace: +10

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvekod GreatWhite » 2. září 2018 19:20

no každopádně hlavní otázka jak nás (autory) přesvědčit, abychom tam nahrávali zůstává nezodpovězena. druhá věc, proč by zákazníci měli chodit na fotobanky přes pixcoll je úplně ve hvězdách. ono to souvisí, nebude obsah, nebudou zákazníci. bludný kruh, slepá ulice :/
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvekod Host » 2. září 2018 19:26

Přínos pana Novotného vidím v tom, že rozproudil diskuzi... :D Člověk si po přečtení slintů ve stylu podomního prodavače vysavačů uvědomí, že zatím ještě opravdu není nač si stěžovat ;)
Kolega Chalabala to definoval poměrně přesně :mrgreen:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvekod castyhost » 2. září 2018 19:28

Qatar Airways jsou zoufalci, kdyz musi nakupovat na microstocku a na druhou stranu si plati modelky, fotbalisty v radech mio$

imho tahle flamewar nema smysl...kdo tenhle kanal vyzkousi a vyhodnoti bez klapek na ocich udela vsem sluzbu, prazdny slamy se tu vymlatilo zbytecne dost ;-)
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvekod Jiří Novotný » 2. září 2018 19:38

GreatWhite píše:no každopádně hlavní otázka jak nás (autory) přesvědčit, abychom tam nahrávali zůstává nezodpovězena. druhá věc, proč by zákazníci měli chodit na fotobanky přes pixcoll je úplně ve hvězdách. ono to souvisí, nebude obsah, nebudou zákazníci. bludný kruh, slepá ulice :/


Přesně tak, máte úplnou pravdu. Já nic nevidím jakou slepou ulici ale jako příležitost, odbočku co vede na další cestu :) Uvidíme , vyřešil jsem spoustu věcí a ještě dost věcí je k řešení. Proto začnu dělat kurzy nejen o focení ale i o fotobankách a nabízet užitečný nástroj. Ti co říkají nikdy, tak se cpou ke korytu jako první. :)
Hodnocení: 0
Jiří Novotný
 
Příspěvky: 65
Registrován: 27. leden 2018 23:14

Reputace: +10

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvekod Host » 2. září 2018 19:47

Skvělý nápad, začít teď s kurzy pro fotobankéře... :)
Workshopy pro fotografy, rady jak se dostat k bohatství, propracovat se k dokonalosti a štěstí...
Samé nové a neotřelé nápady... :lol:
To bude u toho koryta rvačka... :lol: :lol: :lol:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvekod zdenat5 » 2. září 2018 20:00

GreatWhite píše:no každopádně hlavní otázka jak nás (autory) přesvědčit, abychom tam nahrávali zůstává nezodpovězena. druhá věc, proč by zákazníci měli chodit na fotobanky přes pixcoll je úplně ve hvězdách. ono to souvisí, nebude obsah, nebudou zákazníci. bludný kruh, slepá ulice :/

Ahoj,
já jsem tam něco dala , pak byla práce venku tak sem se na to vybodla - taky mi to při nahrávání dost padalo.
Efekt se projevil - i když nevím jestli díky Pixcollu - u Dreamstine nárůst o cca 200% u Fotolie - především výrazný nárůst kouknutí - u prodejů - mírný nárůst.Pro Shutterstock tam mám jen několik vektorů. Když jsem na Pixcoll přestala nahrávat - tak to zase pozvolna zvadlo.
U prodejů se ale nejednalo o vektory nahrané na Pixcoll .
Tak nevím, ale bylo to dost výrazné.
Zdena
+GreatWhite Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 626
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +132

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvekod castyhost » 2. září 2018 20:07

TYPICKE ČEŠSTVÍ je to, na co tady jednou vychcipame...takovy to ja mam hovno, ale to je v poho, on ho ma taky :-D

sledoval jsem od nuly projekty jako Shippito, Rohlik, Nette, tvurci na zacatku byly upe out magori...dneska s nimi chteji vsichni delat a rikame jim vizionari
+Jiří Novotný Hodnocení: +1
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Příspěvekod Host » 2. září 2018 20:09

Pixcool - cesta ke štěstí.... :lol:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé