Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Video (footage) dnes patří mezi další formát, který se na fotobankách prodává. Tato diskuze je věnovaná jeho tvorbě, různým formátům a možnostem prodeje.

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvekod castyhost » 16. červen 2017 22:29

psali z Pixty, loni nahraná videa nestihnout do konce 2017 zkontrolovat, maj toho hodně
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvekod Host » 16. červen 2017 22:50

Sem už nemá smysl psát, tady jsme aktivní jenom my, TROLOVÉ.... :lol:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvekod shalom3 » 16. červen 2017 23:22

Nj, no, ještě že Tě tu máme, každej takový štěstí nemá :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1040

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvekod castyhost » 17. červen 2017 07:23

Prodal nekdo pres Motionelements nejaky obrazek?

nemyslím si, žže objevili nějaký nový trh a tak hrnout tam celé porfolio bude nejpíš ztráta času
a přidavani MR / PR je pěkny opruz
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvekod joncko » 18. červen 2017 08:53

Keď si založím živnosť, tak aké kroky ma budú čakať čo sa týka predaja cez fotobanky...
Je potrebné upraviť na každej fotobanke "Tax form" a uviesť tam DIČ alebo niečo iné?...
A pri vypĺňaní tax formulára budem so živnosťou vystupovať ako "Individual", alebo ako "Corporation (bussines)"?

A ešte jeden dotaz ohľadne Videohive... predalo sa mi tam pár videí, ale u niektorých mám "Tax Withheld". Otázka je či mi to pri výbere peňazí vyplatia, keď budem mať vyplnený tax form?
Hodnocení: 0
joncko
 
Příspěvky: 45
Registrován: 2. listopad 2016 09:54

Reputace: +15

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvekod Roman » 19. červen 2017 18:59

Je možné získat informace od video-bankéřů, jaký je poměr velikosti portfolia a zisků. Je mě jasné, že jsou tam i další faktory. Kvalita portfolia, velikost portfolia na různých fotobankách, nastavená cena na Pond5 atd. Ale je možné se dobrat nějakých čísel, podobně jako je tomu u fotek a grafiky?? Děkuji předem za ochotu, podělit se o nějaké data.
Hodnocení: 0
Roman
 
Příspěvky: 27
Registrován: 8. listopad 2015 18:15

Reputace: 0

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvekod Roman » 27. červen 2017 19:44

Nahráváte videa na 123rf.com? A daří se to někomu teď? Ať nahrávám přes StockSubmitter nebo FTP, nikdy se spojení nezdaří. A samozřejmě, že mám ve StockSubmitteru vytvořeného nového "klienta/fotobanku" s názvem hostitele: footage.ftp.123rf.com, své přihlašovací jméno a své heslo, tak jak to chtějí na stránkách 123rf.com. A to stejné u FTP klienta. Ale marnost nad marnost. Připojení se nedaří. Má někdo podobnou současnou zkušenost? Nebo dělám něco trvale špatně já?
Hodnocení: 0
Roman
 
Příspěvky: 27
Registrován: 8. listopad 2015 18:15

Reputace: 0

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvekod PandaWild » 27. červen 2017 20:20

Zkouším teď připojení přes FTP-video a vypadá to být v pořádku. Nahrávání jsem nezkoušel. Ale www stránky jedou nějak špatně, možná jsou teď přetížení.

Stejně mají dobu schvalování videí 1 rok, a to nepřeháním, tak není kam spěchat.

K předešlému dotazu - mně vychází zisky z videí na 1 video portfolia asi tak 4x vyšší než zisky z obrázků na 1 obrázek.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvekod Marian » 27. červen 2017 20:30

Roman píše:Je možné získat informace od video-bankéřů, jaký je poměr velikosti portfolia a zisků. Je mě jasné, že jsou tam i další faktory. Kvalita portfolia, velikost portfolia na různých fotobankách, nastavená cena na Pond5 atd. Ale je možné se dobrat nějakých čísel, podobně jako je tomu u fotek a grafiky?? Děkuji předem za ochotu, podělit se o nějaké data.


Tiez mam zatial v priemere videa 4-5x ziskovejsie nez fotky (ratane od januara 2017). Priemer na predanu fotku cca nieco cez 2 dolare, na video okolo 10 dolarov... Som exkluzivny na iStocku.
Hodnocení: 0
Marian
 
IP: 188.167.184.1xx

Reputace: 0

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvekod Roman » 27. červen 2017 21:32

PandaWild píše:Zkouším teď připojení přes FTP-video a vypadá to být v pořádku. Nahrávání jsem nezkoušel. Ale www stránky jedou nějak špatně, možná jsou teď přetížení.

Stejně mají dobu schvalování videí 1 rok, a to nepřeháním, tak není kam spěchat.

K předešlému dotazu - mně vychází zisky z videí na 1 video portfolia asi tak 4x vyšší než zisky z obrázků na 1 obrázek.


Díky za info (Panda i Marian)
Hodnocení: 0
Roman
 
Příspěvky: 27
Registrován: 8. listopad 2015 18:15

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na O videu a jeho tvorbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé