Depositphotos

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Depositphotos

Příspěvekod Host » 25. září 2018 20:43

ivusakzkrabice píše:Vypadá to, že přidávání je rychlejší a daleko snažší než u Dreams (jinak bych se na to vyprdla), tak tam něco nasoukám. Rychlé ftp fakt sviští o stošest 8-) Jsem mile překvapena.
Jak je to tam s prodejností? Vydělává to? Kde najdu v tom jejich nepřehledném systému výdělky?

Na Depositu se vyplatí dělat u vyžádaného portfolia trochu drahoty, jakože malé prodeje, nízké ceny atd. Pokud portfolio opravdu chtějí, tak jsou schopni dát i nějaký ten bonus. Já jsem si takto "vydržkoval" nejvyšší level hned od začátku a popisovače - zařazovače k ruce. Pouze nahraji a už se o nic dalšího nestarám...
Nedávejte jim to jen tak.... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos

Příspěvekod admin » 25. září 2018 21:05

Host píše:
ivusakzkrabice píše:Vypadá to, že přidávání je rychlejší a daleko snažší než u Dreams (jinak bych se na to vyprdla), tak tam něco nasoukám. Rychlé ftp fakt sviští o stošest 8-) Jsem mile překvapena.
Jak je to tam s prodejností? Vydělává to? Kde najdu v tom jejich nepřehledném systému výdělky?

Na Depositu se vyplatí dělat u vyžádaného portfolia trochu drahoty, jakože malé prodeje, nízké ceny atd. Pokud portfolio opravdu chtějí, tak jsou schopni dát i nějaký ten bonus. Já jsem si takto "vydržkoval" nejvyšší level hned od začátku a popisovače - zařazovače k ruce. Pouze nahraji a už se o nic dalšího nestarám...
Nedávejte jim to jen tak.... ;)

Přesně tak - napiš jim, ať to zařadí sami do kategorií, mají tam na to lidi. Když mě lákali dostal jsem i nějaký bonus v dolarech a od té doby nahraji jen soubory na FTP a o nic více se nestarám - oni to sami zařadí do kategorií a schválí (i když občas jim to trvá 14 dní, ale to je mi fuk)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2112
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 26. září 2018 16:58

Zajímavé rady, pánové, inu, líná huba holé neštěstí, asi to zkusím :) Dík za rady 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2400
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 2. říjen 2018 13:45

Napsala jsem to velmi opatrně, ale Olesya nějak mlčí, tak nevím, zda mi zas nevezmou členství :D
Byla by to škoda po těch pokusech, kdy se mi podařilo protlačit i daňový formulář a byl dnes schválen
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2400
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 7. říjen 2018 06:47

Tak jsem vybojovala jen bezstarostné nahrávání. I keywordy mi udělají u starších fotek bez IPTC. Jsem na ně zvědavá, protože mi často dost trvá než najdu správný botanický název a na wiki a biolibu dohledám, co nejvíc anglických názvů dané rostliny. Asi to budu muse Olesyi nějak vysvětlit.....
Tak aspoň něco :) ;)
+Baldion, +shalom3 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2400
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Depositphotos

Příspěvekod Ravennka » 7. říjen 2018 12:08

Asi bych šla formou - Důvěřuj, ale prověřuj... abys tam neměla pak 100x něco jako "kytka na poli" ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 8. říjen 2018 06:33

Ravennka píše:Asi bych šla formou - Důvěřuj, ale prověřuj... abys tam neměla pak 100x něco jako "kytka na poli" ;)


To budu právě muset nějak řešit.. Než se ke kytkám bez keywordů a popisů dostanu, tak snad to do té doby Olesyi nějak polopatě vysvětlím..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2400
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Depositphotos

Příspěvekod admin » 8. říjen 2018 08:05

ivusakzkrabice píše:
Ravennka píše:Asi bych šla formou - Důvěřuj, ale prověřuj... abys tam neměla pak 100x něco jako "kytka na poli" ;)


To budu právě muset nějak řešit.. Než se ke kytkám bez keywordů a popisů dostanu, tak snad to do té doby Olesyi nějak polopatě vysvětlím..


Šel bych na to stylem: nasypat tam všechno, ať se s tím nějak poperou a potom u těch nejlepších bych ty klíčová slova poupravil sám, nebo jim je napsal. Důležité je dostat tam hlavně své portfolio.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2112
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Depositphotos

Příspěvekod Marsan » 12. říjen 2018 20:31

jak se kradou fotky na Depositphotos..
dnes jsem náhodou narazil na svoji fotku:

http://www.lifestylemagazin.cz/lek-na-u ... ci-a-rymu/

podle vodoznaku v fotce se jedná o ukradený kus. :-)
zkusil jsem jim napsat a tak jsem zvědav na reakci, jestli vůbec nějaká bude :-)
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Depositphotos

Příspěvekod Marsan » 13. říjen 2018 09:39

Marsan píše:jak se kradou fotky na Depositphotos..

tak Depositphotos zareagoval rychle:

Madison (Depositphotos)
Hello Martin,
Thank you for letting us know, we will look into it and will request removing watermarked photo from the website.
Feel free to contact us 24/7 if you have any further questions or require any assistance.

Kind regards,
Madison.
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron