Mostphotos

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Mostphotos

Příspěvekod i3alda » 5. duben 2014 19:06

CaptureLight píše:Cloudové zálohy jsou dobré pro okamžitý přístup k souborům kdekoliv na cestách.
Využívám jen jejich kapacity, které jsou dostupné zdarma. Momentálně Box, Dropbox,Copy a Google Drive. Fotografie z full frame z kapacity ukrajují poměrně rychle :)


Vyzkoušel jsem taky kde co a jak píšeš, zůstávám na free kapacitách. Momentálně jsem už jen na Copy a G-Drive. Nejdéle jsem byl snad na SugarSync (skoro 4 roky), teď ale začátkem roku odstřihl free kapacity, tak se mi to alespoň zpřehlednilo :)
Hodnocení: 0
grafik
Uživatelský avatar
i3alda
 
Příspěvky: 117
Registrován: 8. duben 2013 15:49

Reputace: +4

Re: Mostphotos

Příspěvekod styna » 5. duben 2014 20:37

Cloudové zálohy jsou dobré pro okamžitý přístup k souborům kdekoliv na cestách.


A jak je to s přístupem, když odejde počítač nebo bych pořizovala nový? Předtím jsem o tomto způsobu zálohy neslyšela.

Např. u Dropboxu se do PC instaluje složka, ze které se kopírují soubory do internetového úložiště. Dá se na novém PC obnovit přístup k datům poslaným dříve do úložiště? Nebo budou ztracená?

Pozn.: Samozřejmě bych si dělala ještě další zálohu (flash, CD...)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Mostphotos

Příspěvekod admin » 5. duben 2014 21:00

Když zrušíš počítač, tak se nic neděje - nainstaluješ znovu Dropbox, přihlásíš se se starýmki údaji a sesynchronizuješ (stáhneš na disk). Případně můžeš i na více počítačů, já to používám spíše na synchronizaci některých souborů mezi počítačem doma a v kanclu.

A navíc máš kdykoliv k datům přístup přes web.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Mostphotos

Příspěvekod styna » 6. duben 2014 19:00

admin píše:Když zrušíš počítač, tak se nic neděje - nainstaluješ znovu Dropbox, přihlásíš se se starýmki údaji a sesynchronizuješ (stáhneš na disk). Případně můžeš i na více počítačů, já to používám spíše na synchronizaci některých souborů mezi počítačem doma a v kanclu.

A navíc máš kdykoliv k datům přístup přes web.


Petře, díky za odpověď. Jdu si to hned omrknout. Záloha na flashce mi zrovna zahlásila eror - soubor je poškozen :?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Mostphotos

Příspěvekod ToM » 24. leden 2017 10:51

Přišlo mi oznámení o prodeji a ačkoli to většinou nedělám, ze zvědavosti jsem kouknul co se prodalo. A jak tak ze zvědavosti koukám na ceny, nerozumím tomuhle.

Za prvé nerozumím tomu co je to jako vektor a co je to velký vektor.

Pak jsem se zájmem koukal na to "resale".

No u obojího může jít o mojí nedokonalou angličtinu, tak snad mi to někdo objasní, co tím myslí large vector a co je jiného resale než přeprodej.

Obrázek
Hodnocení: 0
ToM
 
IP: 178.255.168xx

Reputace: 0

Re: Mostphotos

Příspěvekod PandaWild » 24. leden 2017 11:26

Resale je možnost prodeje jiným kupcům. Large se nevztahuje k rozměru, ale k typu RF licence. RF Unlimited umožňuje používání i jako logo. Extended je prodej max. 1000 kupcům, Unlimited bez omezení.

(haha, zajímavá představa tuhle fotku použít jako logo :lol: https://www.mostphotos.com/119409/pferdepenis )
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Předchozí

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé