Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Ravennka » 28. červen 2016 20:56

Občas si říkám, že je fakt dobrý, že mi skoro nic nechodí :lol: sociální sítě nepoužívám, profily nemám a i kdyby jo, je jim do toho prd. Mají sken občanky, jestli chtějí vědět, co jsem měla dneska k večeři a jaký z toho mám pocit, ať se přijdou zeptat osobně - třeba dostanou ochutnat ;)
+mszucs Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod thor83 » 28. červen 2016 21:09

No tak to mě teda pobavily jak obalit policejní a birokratické žvásty takový blábolem .
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod shalom3 » 30. červen 2016 00:07

Ravennka píše:Občas si říkám, že je fakt dobrý, že mi skoro nic nechodí :lol: sociální sítě nepoužívám, profily nemám a i kdyby jo, je jim do toho prd. Mají sken občanky, jestli chtějí vědět, co jsem měla dneska k večeři a jaký z toho mám pocit, ať se přijdou zeptat osobně - třeba dostanou ochutnat ;)

I já jsem na tom podobně, sociální sítě naprosto nepěstuji, nějaký MR/PR jsem taky nikdy nepoužila a nevím, co myslej tím "Screenshot of your Workspace". Tak co s tím, asi se na to vy....?
Po pravdě řečeno, jestli účet zablokují nebo ne, je mi úplně jedno při těch dramatických prodejích. Krom toho nevím, jak by jim tyhle voloviny pomohly k tomu, aby mne lépe identifikovali. Radši by si měli hledět toho, aby se jim do webu nikdo nenahákoval a nevykrádal lidem účty.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Radomír z Pond5 » 18. červenec 2016 11:33

Neznamy píše:Zdravím, dnes mi přišel z adresy, která se tváří že je z Pond5 (hello [at] e.pond5.com) mail, se zněním:

Důležité: Upravte si profil na Pond5

Neustále se snažíme předcházet podvodnému jednání a chránit váš obsah. Proto nyní požadujeme, aby nám naši přispěvatelé poskytli dodatečné údaje, které nám pomohou ověřit jejich účty.

Píšeme vám, protože se nám nepodařilo plně ověřit vaši identitu pomocí údajů, které jste poskytli na webu Pond5. Prosíme vás, abyste si našli chvíli, klikli na následující tlačítko a doplnili chybějící údaje.

DOPLNIT ÚDAJE

Varování: Pokud na tento e-mail neodpovíte do 29. července, je možné, že vám zablokujeme účet a veškerý obsah až do té doby, než nám dodáte požadované údaje a než je náš tým schválí. Máte-li otázky, dejte nám vědět.


Tlačítko DOPLNIT ÚDAJE vede na adresu:
link.pond5.com/click/ atd.

Předpokládám, že nejsem jediný, kdo tento mail obdržel.

Mail na mě působí celkem nedůvěryhodně. Na nic jsem proto neklikal. Přihlásil jsem se do svého Pond5 účtu, ale tam jsme nikde nenašel info, co a kde bych měl vyplnit, aby mi účet nebyl zavřen. Mohl by to prosím někdo z Pond5 upřesnit zda je mail skutečně od Pond5, a jak uživatel může zjistit aniž by klikal na odkaz v mailu, co přesně a kde má doplnit? Děkuji


Zdravím, tento mail je skutečně od nás a nejedná se o žádný podvod. V případě nejasností nebo případných dotazů k procesu ověřování identity se neváhejte obracet na support@pond5.com. Díky, Radek
Hodnocení: 0
Radomír z Pond5
Kontakt z fotobanky
Kontakt z fotobanky
 
Příspěvky: 43
Registrován: 23. září 2015 21:35

Reputace: +8

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod astro » 18. červenec 2016 12:15

Také zdravím,
co když ale nedisponuji žádnou sociální sítí ani jinou prezentací na internetu?
Hodnocení: 0
astro
 
Příspěvky: 81
Registrován: 1. listopad 2013 18:22

Reputace: 0

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Radomír z Pond5 » 19. červenec 2016 11:15

astro píše:Také zdravím,
co když ale nedisponuji žádnou sociální sítí ani jinou prezentací na internetu?


V takovém případě poslat jakékoliv spojení s tvorbou..např. screenshot editačního programu/ů s posledními soubory, které jste k nám nahrávaly. :)
Hodnocení: 0
Radomír z Pond5
Kontakt z fotobanky
Kontakt z fotobanky
 
Příspěvky: 43
Registrován: 23. září 2015 21:35

Reputace: +8

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Ravennka » 19. červenec 2016 11:34

Kdyz mi ten e-mail neprisel, mam to brat tak, ze po mne nic nechcete? :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod styna » 19. červenec 2016 12:09

Ravennka píše:Kdyz mi ten e-mail neprisel, mam to brat tak, ze po mne nic nechcete? :mrgreen:

Na odpověď jsem zvědavá. Taky mi nedorazil...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Radomír z Pond5 » 20. červenec 2016 07:26

Ravennka píše:Kdyz mi ten e-mail neprisel, mam to brat tak, ze po mne nic nechcete? :mrgreen:


Přesně tak. :)
Hodnocení: 0
Radomír z Pond5
Kontakt z fotobanky
Kontakt z fotobanky
 
Příspěvky: 43
Registrován: 23. září 2015 21:35

Reputace: +8

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod petr35 » 20. červenec 2016 09:27

Že se na ten POND5 nevyprdnete, mě tam nic neprodali a ani žádný kredity které jsem měl na Pixmacu mi tam nepřevedli, jak slibovali. A komunikace s nima je na 2 věci.
Hodnocení: 0
petr35
 
Příspěvky: 203
Registrován: 6. srpen 2014 15:25

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Pond5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé