Upload na iStock

Re: Upload na iStock

Příspěvekod PandaWild » 23. září 2014 08:45

Lukas Flekal jo to je stejný problém jako u Bananaboy, program nejede pod 64bit systémem (protože 32bitový program se snaží injektovat do 64bit procesu, což nelze), tak musím připravit ještě 64bitovou verzi.

Označení všech položek by nebyl problém, doplnil bych na to další variantu (asi je to špatná cesta, už tam bude 10 variant programu, ach bože to bude nepřehledné :oops: )
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Bananaboy » 23. září 2014 09:04

Ešte by som sa chcel spýtať, ako to bude v prípade určitých podobných slov? Napríklad... označoval som obrázok zajaca a mám tam slová ako "ear" "eye" "body" u všetkých som označil "Animal ear" "Animal eye" "Animal body". Čo sa stane, keď budem automaticky z uloženého slovníka vypĺňať obrázok s ľuďmi, kde budem mať tiež slová "ear" "eye" "body". Zrejme mi to vyplní tými zvieracími, že? Takže na takéto veci si bude treba dávať pozor a ešte to pre istotu kontrolovať a manuálne opraviť, ale aj tak to vyzerá byť šikovný programček, ktorý ušetrí veľa času. Ďakujem a počkám si na 64bit verziu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Lukas Flekal » 23. září 2014 09:12

PandaWild píše:Lukas Flekal jo to je stejný problém jako u Bananaboy, program nejede pod 64bit systémem (protože 32bitový program se snaží injektovat do 64bit procesu, což nelze), tak musím připravit ještě 64bitovou verzi.

Označení všech položek by nebyl problém, doplnil bych na to další variantu (asi je to špatná cesta, už tam bude 10 variant programu, ach bože to bude nepřehledné :oops: )


Aha tu zmínku o 64bit systému jsem přehlédl:-)

Díky.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Lukas Flekal
 
Příspěvky: 79
Registrován: 14. duben 2013 19:34

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod PandaWild » 23. září 2014 10:01

Bananaboy píše:Ešte by som sa chcel spýtať, ako to bude v prípade určitých podobných slov?...
Ano vyplní to posledním známým stavem, je to vlastně jen opakovaná historie. Když jsem to používal tak jsem narazil jen na pár slov která potřebuji používat různě, ale v převážné většině jsem zjistil že používám stále stejné významy. Těch pár výjimek se dá celkem zapamatovat aby se na ně dalo dávat pozor. Nebo se program dá spouštět s různými slovníky (z různých složek) a tím udělat různé varianty.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Upload na iStock

Příspěvekod PandaWild » 23. září 2014 17:16

Tak zde to je - nová verze automatického vyplňovače pro DeepMeta :-) http://panda38.sweb.cz/download/DeepMetaPreset.zip

Je tam 32bit i 64bit verze, podle systému. Kdo neví kterou verzi, tak vyzkoušet a uvidí zda pojede.

Jsou tam teď jiné varianty programu:

*_All .... označí všechny varianty slov
*_None .... zruší označení všech variant slov
*_Load .... načte varianty keywords ze slovníku (=opraví významy v DeepMeta)
*_Save ... uloží varianty keywords do slovníku (=uloží vaše nastavení pro příště)

Ale následující varianta je nejdůležitější, pak ty ostatní ani nepotřebujete:

*_Auto .... plně automatická verze. Spustíte a ona jede na pozadí. Když v DeepMeta otevřete záložku keywords, nastaví se významy slov podle uchovaného slovníku. Když něco změníte, uloží se změny do slovníku. Funguje to tedy jako jakási nadstavba DeepMeta pro úschovu historie významů slov.

Dá se to i kombinovat - na pozadí běží hlavní verze *_Auto. V jiných adresářích jsou připravené malé slovníky se speciálními kombinacemi významů - z nich pak stačí jen spustit *_Load, který přenastaví určitou speciální sadu významů. Tedy jsou to pak jakási makra.

Jestli potřebujete mít kontrolu co program mění, tak stačí mít vedle zobrazené okno konzoly a tam se vypisují měněná slova.

Program není dostatečně odzkoušený, teď jsem ho "dolepil", tak možná narazíte na chyby.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Bananaboy » 23. září 2014 18:26

PandaWild píše:Tak zde to je - nová verze automatického vyplňovače pro DeepMeta :-)

Vyskúšané na asi 10 ilustráciách. Zatiaľ funguje bezchybne na Windows 7 - 64bit na Auto variante. Skvelá práca Panda. Klaniam sa pred tvojím programátorským majstrovstvom a smekám pomyselný klobúk. Zaslúžil by si si "Řád zlaté fotobanky".

A teraz nech sa na IStocku trasú. Uvidia "zač je toho loket" keď im tam nasypem celé portfólio. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Anika » 23. září 2014 18:56

Právě jsem vyzkoušela na 11 ilustracích, verzi 64bit. Jelikož jsem neobjevila auto verzi (teď už ano), používala jsem load a save. Funguje super. Auto vyzkouším příště. Přidávám se s poděkováním a klaním se až k zemi :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Upload na iStock

Příspěvekod PandaWild » 23. září 2014 19:10

:-)
No já jim tam také cpu portfolio asi 1000 obrázků, a po pár prvních desítkách standardním postupem jsem to vzdal. Což mě přinutilo si to zjednodušit.

Zapomněl jsem doporučit - je tam přiložený můj slovnik asi 900 slov (Presets.txt), možná je lepší ho na začátku smazat, aby se vám tam nepletlo mé nastavení významů.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Lukas Flekal » 24. září 2014 08:19

Pando moc díky.

Výborný prográmek odzkoušeno asi na 50 vektorech a šlape perfektně, super pomůcka hlavně u serií obrázku kde mám třeba u 10 souborů stejná klíčová slova. K nezaplacení:-) Ještě jednou díky.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Lukas Flekal
 
Příspěvky: 79
Registrován: 14. duben 2013 19:34

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Lukas Flekal » 24. září 2014 08:22

PandaWild píše::-)
No já jim tam také cpu portfolio asi 1000 obrázků, a po pár prvních desítkách standardním postupem jsem to vzdal. Což mě přinutilo si to zjednodušit.

Zapomněl jsem doporučit - je tam přiložený můj slovnik asi 900 slov (Presets.txt), možná je lepší ho na začátku smazat, aby se vám tam nepletlo mé nastavení významů.


Zkus to dát na net řekněma za dolar. Myslím, že by to uvítali všichni kdo přispívají na iStock. A to by bylo hodně dolarů:-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Lukas Flekal
 
Příspěvky: 79
Registrován: 14. duben 2013 19:34

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé