| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
PandaWild píše:U ShutterStocku problém není, závada je na vašem přijímači.
| Hodnocení: 0 |
V tom je možná ten zakopaný kohút. Jak jsem tak pozoroval, když se zvyšuje úsilí, člověk vyčerpává svého tvořivého ducha a z tvořivosti se stává mechanická rutina. Takže pak s rostoucí produktivností klesá celkový zisk, protože z obrázků mizí náboj a výsledky začínají být nudné. Měl by to dělat s pocitem radosti a s chutí tvořit. Tak možná bys měl naopak zpomalit.Bananaboy píše:...Čo sa dá ešte robiť viac?...
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
Ravennka píše:Mi to pátek vynahradil, teď taky nula nebude... teď to vypadá poměrně klasicky.
Za to Fotolie si ze mně dělá humor. Normálně se na 7day ranku pohybuju okolo 4k. Ze začátku týdne se to prodávalo jedna báseň... byla jsem na 7day 2,8k.. takže supra pak jako když utne... asi abych si o sobě moc nemyslela, tak mi to zase zpátky spadlo na 4k =))
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
Shutterstock
Adobe Stock
Depositphotos
iStock
123RF
Dreamstime
VectorStock
BigStock
Pond5 (video)
Všechny nejdůležitější informace o fotobankách najdete přehledně uspořádané na webu fotobanky.cz.