Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 1. září 2015 18:18

alien píše:
Lenka píše:Vražda mimozemšťana na golfu... :lol:
challenge accepted
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=311339312
dobrý :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod host » 1. září 2015 18:26

není to diskriminace mimozemšťanů? :D
Hodnocení: 0
host
 
IP: 46.135.64xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 1. září 2015 18:28

Google má nové logo! Podľa mňa je krajšie ako to staré. Použitý font sa údajne volá Product Sans. Dúfam, že bude niekde k stiahnutiu, pretože teraz získa na obľube a grafici ho budú chcieť používať.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 2. září 2015 13:18

Ahojte opäť prosba o radu.
Včera som si stiahol Gimp a prerobil dve fotky na background ilustracie. vyexportoval som ich ako jpg a poslal na SS. Napísali mi, že mám zaškrtnúť ilustrácia a poslať znova. Tak som urobil a uvidíme. Moja otázka keď to chcem poslať ako ilustráciu dá sa v tomto programe použiť aj iný formát ako jpg? Chápem, že sa teraz všetci grafici smejú, ale ja som fotograf a snažím sa naučiť niečo nové. Ďik za pomoc...
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 2. září 2015 13:30

Skoro všechny fotobanky podporují pro fotky a rastrové ilustrace pouze formát JPG, pro vektorové ilustrace EPS 10.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 2. září 2015 13:35

Vďaka za rýchlu odpoveď. Ešte som tu kdesi čítal, že môžu požadovať fotku z ktorej som to robil. Má sa takáto fotka samozrejme moja posielať spolu s ilustráciou? A ak áno tak ako? Ďakujem
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 2. září 2015 13:39

Tohle je referenční fotka a příkládá se u SS při odesílání obrázku - vpravo dole je volba "+ Add", kde se přidávají model a property release. Tam se zvolí Property release a nahraje se tam původní fotka - stačí malý rozměr (např. 1024px). Je dobré napsat tam rozumné jméno (např. i s "Reference image"), dá se to pak používat znovu u dalších obrázků tak aby se udržel přehled.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 2. září 2015 14:34

Veľká vďaka
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 2. září 2015 22:31

FB sem si všiml že mají ruzná editovatelná videa ze sample textem to je v adobe after efect udělaný bo jak to funguje ?
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 2. září 2015 22:53

thor83 píše:FB sem si všiml že mají ruzná editovatelná videa ze sample textem to je v adobe after efect udělaný bo jak to funguje ?

Podľa toho ktorú fotobanku myslíš. After Effects templaty predávajú zatiaľ tuším iba na Pond5 a Videohive.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé