PandaWild píše:Tak by to asi mohlo být fakt tou starou verzí FireFox
Tak ja sa prechodu na novšie verzie Firefoxu vyhýbam ako čert svätenej vode.

Je to preto, lebo pri každom novom upgrade mi prestane fungovať pár rozšírení, ktoré používam a na ktoré som si zvykol a už by sa mi bez nich ťažko surfovalo po internete. Prechod na verziu 40 by si určite vyžiadalo ďalšie obete vo forme nekompatibility rozšírení. Ak to takto pôjde ďalej, tak to už rovno budem môcť začať používať iný prehliadač a terajší význam Firefoxu prestane mať pre mňa zmysel.