majo4688 píše:No tak som si teraz prečítal jednu diskusiu, tiež tam majú ľudia názor, že to vôbec nezvyšuje predaje. Ako to niekomu môže zvyšovať a niekomu nie ?Ale tiež mi to príde, chceme aby ľudia naše fotky kupovali a pritom ich dávame do free sekcii. Keby free sekcie nie sú, tak tie socky by si museli za fotky platiť
Problém je, že socky si fotky nikdy nekoupí... takže free sekce také moc neuznávám, protože tam chodí lidi, co za fotky opravdu platit nechtějí, snad až na pár výjimek. Je to zbytečná ztráta času a navíc to devaluje cenu té fotky/ilustrace. Jediný program s free fotkama, který funguje je na Shutterstocku, tam se to opravdu vyplatí, ale to si vás musí sami vybrat.

