Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod admin » 5. září 2015 10:30

majo4688 píše:No tak som si teraz prečítal jednu diskusiu, tiež tam majú ľudia názor, že to vôbec nezvyšuje predaje. Ako to niekomu môže zvyšovať a niekomu nie ? :D Ale tiež mi to príde, chceme aby ľudia naše fotky kupovali a pritom ich dávame do free sekcii. Keby free sekcie nie sú, tak tie socky by si museli za fotky platiť :D


Problém je, že socky si fotky nikdy nekoupí... takže free sekce také moc neuznávám, protože tam chodí lidi, co za fotky opravdu platit nechtějí, snad až na pár výjimek. Je to zbytečná ztráta času a navíc to devaluje cenu té fotky/ilustrace. Jediný program s free fotkama, který funguje je na Shutterstocku, tam se to opravdu vyplatí, ale to si vás musí sami vybrat.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2175
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +627

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Miky » 5. září 2015 10:46

Souhlas s Petrem. Budte sebevedomi, verte ze ma vase tvorba nejakou hodnotu. Uz takhle jsou ty ceny na mikrofotobankach smesny i bez free sekci. Fotobanky za svou provizi maji delat marketing. Nedelejte to za ne! Rozdavanim fotek zdarma je jako honeni lajku na Facebooku... Radsi vic pracujte na sobe – tvorte jinak, tvorte vic, tvorte lepe - to neni ztrata casu. 8-)
Hodnocení: 0
Miky
 
Příspěvky: 389
Registrován: 16. říjen 2013 07:39

Reputace: +68

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 5. září 2015 10:55

Omg, už jste si někdy na 123rf v té free sekci něco stáhli? Hodí se to tak leda jako ikona do chatu, není tam vidět ani použitá technika. Je to opravdu jen píár. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 5. září 2015 11:00

Lenka píše:Omg, už jste si někdy na 123rf v té free sekci něco stáhli? Hodí se to tak leda jako ikona do chatu, není tam vidět ani použitá technika. Je to opravdu jen píár. :lol:

Ja som si odtiaľ už pár vecí stiahol. Na blog tá veľkosť úplne stačí. A práve blogerov je ako maku. Keby si obrázky museli kupovať, tak by to bolo o niečom inom.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 5. září 2015 11:03

tvl, teď koukám, že mám včera na 123rf 16 prodejů - někomu luplo v bedně asi. :shock:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 5. září 2015 11:19

Lenka píše:tvl, teď koukám, že mám včera na 123rf 16 prodejů - někomu luplo v bedně asi. :shock:

Tak toto isté lupnutie v bedni som mal ja minulý mesiac. Tiež sa mi v jeden deň predalo 14 obrázkov! :shock: A všetko to boli textúry z TexiGenu a FractalForge. Vtedy som na okamih ľutoval, že sa textúram nevenujem viac. :lol: Bodaj by také lupnutia boli častejšie. :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 5. září 2015 12:46

můj rekord byl, když jednou takhle někomu luplo na fotolii a naráz mi skoupil 49 obrázků :lol: To jsem nevěřila svým očím...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 5. září 2015 12:55

Bananaboy píše:A všetko to boli textúry z TexiGenu a FractalForge.

Tuším už luplo v bedni aj mne. Píšem nezmysly. Namiesto FractalForge som myslel FilterForge. :lol: :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod sedmicka7a » 5. září 2015 14:39

Donate funguje pokud obrázky končí postupně každý den nějaká skupina nebo hodinu, pokud se dá 300 obrázků najednou je to totálně k ničemu.
Hodnocení: 0
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
Uživatelský avatar
sedmicka7a
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23. září 2014 16:37

Reputace: +48

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 5. září 2015 15:04

Lenka píše:tvl, teď koukám, že mám včera na 123rf 16 prodejů - někomu luplo v bedně asi. :shock:
Šel jsem se hned podívat, a ne, u mě se nestavil. :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé