Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 10. září 2015 17:41

ano je to tak zubaté hrany robil som to v Gimpe a doteraz nebol problem, teraz pri zväčšení som si to všimol,mohlo sa to stať pri exporte do jpg? alebo zlé nastavenie nástroja?
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 10. září 2015 17:49

Ve Photoshopu je na to přepínač "Vyhlazení" při rastrování (import) EPS. V GIMP jsou při importu EPS přepínače "Vyhlazování grafiky" a "Vyhlazování textu", implicitně jsou vypnuté (tedy zubatí).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 10. září 2015 17:57

Ano vďaka už som to našiel...ste super..
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 11. září 2015 06:26

Ahojte zaujimalo by ma či tak ako je množstvo foto súťaži, či existujú aj open súťaže pre ilustratorov? trochu som googlil, našiel som niečo, ale nič aktuálne. Máte s tým niekto skúsenosť? Vďaka
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 11. září 2015 07:43

Rastislav13 píše:Ahojte zaujimalo by ma či tak ako je množstvo foto súťaži, či existujú aj open súťaže pre ilustratorov? trochu som googlil, našiel som niečo, ale nič aktuálne. Máte s tým niekto skúsenosť? Vďaka

Chceš sútaž? Zrovna včera mi prišiel e-mail so súťažou na tvorbu loga Pre spoločnosť Musetti Slovakia s.r.o. Môžeš vyhrať 5000 českých korún, čo je zhruba 185 Eur. Uvažoval som, že sa tiež možno zapojím.
http://www.artodox.eu/vystavy-a-vernisa ... -loga.html
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 11. září 2015 11:36

diky, už som pozrel, uvidím, možno skúsim, mňa to zaujima hlavne kôli inšpirácii....a zábave
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 12. září 2015 05:49

Ahojte. Jedna skúsenosť začiatočníka. Včera som poslal pár kresieb myší. robil som to priamo na grafickom tablete len tak z hlavy. Chceli property release a nedokázali pochopiť, že ho jednoducho nemám. Tak som nakoniec niečo načmáral do skicaku odfotil to poslal ako property a bolo to oka. Tí amíci sú zvláštni. http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=315524861
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 12. září 2015 09:32

Ale tie myši sú naozaj pekne nakreslené. Asi sa američanom zdalo podozrivé, že čo robia myši nakreslené priam knižnou, ilustrátorskou technikou na jednom obrázku s tou jednoduchou grafikou naokolo. :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 12. září 2015 09:39

Tsss. To je přece ten kontrapunkt. To do Emeriky ještě nedorazilo. Rastislav13: Doufám, že máš v kw "surreal", to je teď za mořem v módě, přičemž nevědí, co přesně to znamená. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 12. září 2015 09:49

dik presne to som chcel ten kontrast, tu je ešte jeden príklad http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=315524696
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé