Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod kelley » 19. září 2015 20:57

Nevím, možná by mohli chtít sken fotovstupenky jako "propetry release"... Kdysi jsem se ptal e-mailem v Brněnské ZOO, jestli je možno použít fotky jejich zvířat ke komerčním účelům, ale pro jistotu vůbec neodpověděli :|
Hodnocení: 0
Blog o tom, co mě momentálně baví - tanec, turistika, fotografování, hudba... http://milpal.cz
Uživatelský avatar
kelley
 
Příspěvky: 298
Registrován: 8. červenec 2014 11:48
Bydliště: Brno

Reputace: +17

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Marsan » 19. září 2015 21:01

V drtivé většině takové fotky berou. Nesmí být, ale nijak identifikovatelný majitel zvířete (zoo) když tam je vidět pouze zvíře není problém.
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 977
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +216

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 19. září 2015 21:51

Supr, dík za info... tak se jdu prohrabat tou hromadou =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod styna » 20. září 2015 01:56

Ahojte,

jdu se zeptat na pár nesrovnalostí. Koukala jsem se na přehled stažení na 123RF a strhává se mi tam nějaká daň. Vyplňuje se tam někde W8Ben a případně prosím o odkaz kde. Od registrace jsem na to ještě nepřišla.

Dá se někde zjistit na Depositphotos, co se prodalo, když mi nechodí oznámení o prodeji na mail?

Díky moc za odpovědi.

Styna
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 20. září 2015 03:13

Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod styna » 20. září 2015 05:53

Ravennka píše:Ahoj, nemas zac :mrgreen:

123rf - http://fotobanky.cz/taxform-123rf

Deposit - http://depositphotos.com/sales.html


Díky moc za odpověď. ?ěla jsem za to, že Petrovi stránky mám projité a že tam tento článek není :oops:

Na DP se mi prodala tato ilustrace.

styna
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 20. září 2015 06:32

Úžasný. Jak to děláš? :)
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod styna » 20. září 2015 06:38

Lenka píše:Úžasný. Jak to děláš? :)


Nejdřív jsem ji prohnala texigenem a pak ji doupravila v gimpu. Už si nejsem jistá použitým generátorem.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 20. září 2015 06:50

Vypadá to jak z nějakého 3d programu. Texigen se nezdá. :-)
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 20. září 2015 06:51

Ravennka píše:... akorat teda je asi jasné, že třeba surikaty, sloni, antilopy, atp. u nás nejsou... :mrgreen:
To nikdo neví kde jsi to fotila, jestli jsi nebyla v Africe na dovolené.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé