Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod lacodk » 21. září 2015 08:55

vidis a pritom by stacilo keby prijimali aj ine formaty
:D
ja robim v Coreli a niektore CDR mam max. 1,35MB (samozrejme s roznymi efektami) a ked to prebehnem cez AI do EPS 100MB nie je problem - ale uz to nerobim s efektami v takom rozsahu aby som sa vmestil do 15 MB
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 21. září 2015 16:40

Nestíhám to, ale třeba někdo by mohl - ilustrace k "Superměsíc" 28.9. Píše se teď o tom hodně článků a tak by mohl být zájem o ilustrační obrázky. http://www.novinky.cz/veda-skoly/381095 ... astor.html ... Nebo fotografové 28.9. fotit či natáčet.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. září 2015 16:50

PandaWild píše:Nestíhám to, ale třeba někdo by mohl - ilustrace k "Superměsíc" 28.9. Píše se teď o tom hodně článků a tak by mohl být zájem o ilustrační obrázky. http://www.novinky.cz/veda-skoly/381095 ... astor.html ... Nebo fotografové 28.9. fotit či natáčet.

Škoda Pando, že sa o tom dozvedám takto neskoro. Mesiac už mám a prefarbiť ho na červeno je otázkou pár minút. Problémy mi ale budú robiť kľúčové slová. A asi to už ani nebude mať moc predajov. Každý si to nakúpil pár týždňov/mesiacov dopredu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 21. září 2015 17:49

Stejně už pak bude konec světa, tak to máš jedno. :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 21. září 2015 17:54

Kdo máte lepší foťáky, ještě by to šlo cvaknout jako editorial. :mrgreen: Á, koukám, že Panda už koupil filmový práva. Tak nic, příště. :-D
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. září 2015 18:13

Tak... supermesiac je už nahratý na Shutterstocku. Teraz už len aby ho superrýchlo schválili a aby sa superdobre predával. :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 21. září 2015 20:42

Chci si postěžovat... vykopáváme na zahradě pařez (obří ořech), při odrývání kořenů (aby se daly vzít pilou) jsem si udělala 2 masivní puchýře na ruce - tak jsem si říkala, okej, tak si spoň vyfotím ruku, kolik je asi rukou s puchýři na fotobankách... a hádejte co, než jsem skončila, tak puchýř prasknul. Takže ani ta fotka nebude... :cry:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. září 2015 20:49

Vezmi Photoshop, klonovacie razítko a druhý, neprasknutý "puchýř" naklonuj. Alebo ich naklonuj viac. Čím viac puchýřů, tým viac Adidas. :lol: A bude sa to aj lepšie predávať. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 21. září 2015 20:54

Bože, ještě moc žiju v reálném světě :lol: musím si uvědomit, že realita není taková, jaká je... ale jakou si ji naphotoshopuju... dík :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod castyhost » 21. září 2015 20:55

a ještě se do ty ruky sekni sekyrkou, a máš hnedt fotku před urazem, teče krev, šití, po šití, vyndavání stehů atd
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.185.2xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé