ja robim v Coreli a niektore CDR mam max. 1,35MB (samozrejme s roznymi efektami) a ked to prebehnem cez AI do EPS 100MB nie je problem - ale uz to nerobim s efektami v takom rozsahu aby som sa vmestil do 15 MB
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
PandaWild píše:Nestíhám to, ale třeba někdo by mohl - ilustrace k "Superměsíc" 28.9. Píše se teď o tom hodně článků a tak by mohl být zájem o ilustrační obrázky. http://www.novinky.cz/veda-skoly/381095 ... astor.html ... Nebo fotografové 28.9. fotit či natáčet.
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
Shutterstock
Adobe Stock
Depositphotos
iStock
123RF
Dreamstime
VectorStock
BigStock
Pond5 (video)
Všechny nejdůležitější informace o fotobankách najdete přehledně uspořádané na webu fotobanky.cz.