Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 20. září 2015 10:05

styna píše:Ahojte,

Dá se někde zjistit na Depositphotos, co se prodalo, když mi nechodí oznámení o prodeji na mail?

Styna

Depositphotos oznámení mailem ale posílají. Mám schránku na seznamu a tam to chodí do jakési složky "Hromadné", kterou tam před pár měsíci vymysleli. Pozor na to, občas tam zabloudí i poměrně důležité maily.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4690
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1193

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 20. září 2015 10:07

Tak už od večera renderuji animaci o 250 snímcích fullhd přes 9hodin a ještě tak 4 hodinky budu a to ani pořadně nevím jak to bude vypadat proto že ta bedna moje ani ten náhled pořádně nevykreslí achjo to je dobrodružství. Jdu utlouct čas na pivo :-p a přemýšlet jak ukecat Ježíška ať mi nadelí novou bednu :lol:
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 20. září 2015 11:04

PandaWild píše:To nikdo neví kde jsi to fotila, jestli jsi nebyla v Africe na dovolené.


A já žiju v tom, že se do tý fotky píše krom clony, iso, atp. i místo pořízení... =)

edit: Tak mi bylo doma řečeno, že to foťák sice umí, ale máme to vyplé... takže moje dovolená v Africe, Austrálii a Americe snad přinese nějaké dolary a eura :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 20. září 2015 11:25

thor83 píše:Tak už od večera renderuji animaci o 250 snímcích fullhd přes 9hodin...
Vyrenderovat si předem zkušební video s velmi malým rozlišením a bez antialias, to hodně napoví.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Marsan » 20. září 2015 11:46

A já žiju v tom, že se do tý fotky píše krom clony, iso, atp. i místo pořízení... =) Ravennka

Doporučuji Exif data mazat (např. exiferaser64) fotobanky je nevyžadují a proč někumu říkat, kdy kde a jak ? :lol: :lol: usnadní Ti to např model relase, co bylo foceno během týdne dáš pod jedno datum :oops:
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 977
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +216

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Návštěvník » 20. září 2015 12:00

Na Istocku vyžadují úplný exif. Jeho nepřítomnost je důvodem zamítnutí. Zvířata berou podle nálady, někdy ano, někdy ne. Za tohle vše může Zoo v San Diegu, která začala před lety na vše co s ní souvisí uplatňovat copyright. Tak trochu je příčina i chov pandy velké, kde měli velmi dobré výsledky a chtěli aby se jim trochu vrátily enormní náklady. I na focení medvědů v parku Denali musíte mít foto povolenku... O medvědech z Yosemitu ani nemluvím - Méďa Béďa a medvědice Cinda... :D
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Marsan » 20. září 2015 12:34

Tak to o tom Istocku... jsem nevěděl... skutečnost je ale taková, že tam cca 5 měsíců nahrávám bez Exif a berou mi vše bez připomínek. Zvířata v zoo moc nefotím, ale těch cca 15 kousků, kde není vidět kde bylo foceno mi vzali všude... Fakt asi záleží, jak si kdo z editorů vysvětluje pravidla a jak se ten den vyspal :lol:
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 977
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +216

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 20. září 2015 17:59

Tááák po 4 hodinách práce a 16 hodinách renderování poli(zmršků) je nové video na světě . video trvá celých 11 seKund ale stojí za to .-)))

https://www.youtube.com/watch?v=Nb5B4aAHsnA

a tahle další pecka já blbec už při té vyrobě nepřemýšlel že je to nepoužitelný ani na loop se to nedá sestříhat

https://www.youtube.com/watch?v=8pNurcFvHd4 možná jako jeanová textura
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Jirik » 20. září 2015 23:16

disco disco

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
https://SecreLocal.com - Meet Girls Live Chat - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecreLocal.com/girls.html] Local Dating Sites [/url]
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 693
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +38

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod old_white_wolf » 21. září 2015 07:35

pff, podařilo se mi z velmi jednoduchého obrázku, přidáním stínů (blend, a přidal jsem tam nějakou průhlednost do těch blendů :D) udělat eps o velikosti přes 1 GB :) Pak odstraněním průhlednosti a snížením počtu kroků u blendů jsem se dostal asi na 10 MB :) Jenom mě pobavilo jak je možné jednoduchou ilustraci strašidelně nafouknout.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
old_white_wolf
 
Příspěvky: 120
Registrován: 18. březen 2015 23:18

Reputace: +23

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé