Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. září 2015 20:57

castyhost píše:a ještě se do ty ruky sekni sekyrkou, a máš hnedt fotku před urazem, teče krev, šití, po šití, vyndavání stehů atd

...useknutá ruka v koši na odpadky... :lol: to by bol trhák!
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 21. září 2015 20:59

Až to vyfotíš, tak si pak naklonuj přes puchýře zdravou kůži, ať si ruku rychle vyléčíš. :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 21. září 2015 21:00

To se dělá motorovkou, hoste - to by bylo spis na video... ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod castyhost » 21. září 2015 21:05

no jasne, jeste video aspon ze dvou pohledu a fotak na kolejnici zabere to siti jako timelapse...tvurci vecer s vuní krve :-)
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.185.2xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 22. září 2015 16:35

Jedna z dobrých video-fotomontáží, u kterých nemám ani tušení jak se dají vytvořit. :D https://www.youtube.com/watch?v=U8fmKjECgP0
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 22. září 2015 18:17

Ahojte
Už viac ako 24 hodín od schválenia videi na SS a stále nie su v portfoliu. Poraďte prosím je to normálne?
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Návštěvník » 22. září 2015 18:20

nebud nervozni, to je hrozný :-)
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 92.240.185.2xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 23. září 2015 12:20

Dole tabulka s časy fází zatmění Měsíce, v noci z 27. na 28.9., kolem 5 ráno. Kandidát na timelapse video. http://www.astro.cz/na-obloze/mesic/zat ... -2015.html
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 23. září 2015 12:30

PandaWild píše:Dole tabulka s časy fází zatmění Měsíce, v noci z 27. na 28.9., kolem 5 ráno. Kandidát na timelapse video. http://www.astro.cz/na-obloze/mesic/zat ... -2015.html

Môj vektor krvavého mesiaca je schválený už od včera rána a ešte sa nepredal. Pritom na hlavné, kľúčové slová "Blood Moon" a "Supermoon" na Shutterstocku nemá moc konkurencie. :( Takže ten supermesiac asi nie je až také terno ako sme si mysleli.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 23. září 2015 12:36

Vydrž, bude, když ne před tím tak potom. :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé