Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 23. září 2015 12:41

Pak už bude konec světa, tak to mu bude jedno :twisted:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 23. září 2015 13:00

To bude veselé loudit: "Dám ti za tu plechovku hovězího 1000 bitcoinů!" :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Hanca » 23. září 2015 16:11

Náhodou, já dneska jeden měsíc prodala, ale jen ten klasicky bílý, přestože mám v portfoliu i tu "krvavou "verzi [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Hanca
 
Příspěvky: 20
Registrován: 10. duben 2014 12:25

Reputace: +4

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 23. září 2015 16:35

uááá... už si ze mne asi dělají legraci :lol:

Na SS a Pondu se na mne snad spikli... co vyhodí na SS, to vezmou na Pondu a naopak. Jako jo, fajn, že to alespoň někde je, ale to je tak absurdní až to hezké není :lol:

A když to nevezmou na Pondu ani na SS, tak to projde na Foto... a Dreams je tutovka, tam berou fotky všechny (až na ty, kde se moc snažím upravovat světlo-stín; ty ale berou zase průběžně všude jinde =) )
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 24. září 2015 08:00

Tak hurá! Konečne dva dni po schválení sa prvý krát predal krvavý mesiac. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod majo4688 » 24. září 2015 09:13

Oh ja som zabudol na to zatmenie, hlavne že som v pondelok nič netušiac fotil podvečer normálny mesiac :D
Hodnocení: 0
majo4688
 
Příspěvky: 205
Registrován: 18. květen 2015 12:19

Reputace: +3

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 26. září 2015 15:08

Blenderuji jak se dá kompa sem skoro uvařil včera to chudák počítal 10h ale nedopočital . Mám tu další várku nechci spamovat ale doufám že vás to bude zajímat :lol:

jednoduchá věc pár minut práce . těd asi otázka pro pandu . nevím proč se to pozadí tak drbe . to by přeci mělo být konstatní . kde by mohl být problém ? v renderu v tom rozlišení pixelů na bod , nebo nastavení videa ? používám mpeg 4
https://www.youtube.com/watch?v=83U2QOrDNVY

tohle měl renderovat ale při renderováni to zabalil
https://www.youtube.com/watch?v=FefR3qUwf_c

a tohle je kostrbatý jako prase :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=yPlGHshIAM0
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 26. září 2015 15:49

Vypadá to všechno perfektně (bledá závist! :shock: ). Takhle v tom YouTube náhledu nejsou vidět žádné chyby, vypadá to dobře. Mrnění pozadí by mohlo být příliš vysokým stupněm komprese MPEG4, případně příliš velkým intervalem mezi klíčovými snímky (ale tady není nic vidět). Kostrbatost u třetího si myslím že není vůbec na závadu, jen by chtělo o pár sekund prodloužit konec, aby tam zůstal ten nápis chvíli vidět.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 26. září 2015 16:10

blender.png
blender.png (17.5 KiB) Zobrazeno 1682 krát

video formát je tam avi , mpeg , h.264 , ogg , xvid . kompresi dávám na default . snímkuji 25 nebo 29,97 . rozlišení 1920*1080 na 100%

pro Fb by se dalo h,264 do quicktime ne ?
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 28. září 2015 00:39

Tak... můžu Vám říct, že u nás žádný měsíc dneska není :roll: Asi ho někdo ukradl...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé