od Ravennka » 1. říjen 2015 11:33
Tak už jsem to hledala všude, takže to asi vysublimovalo... docela mě to štve, ale tak co nadělám..
Jinak co se týče výdělku za září, tak pořadí fb: SS, iStock, Fotolia, 123rf (skokan měsíce, nejvíce stažení a 2. nejlepší měsíc ever), DreamS, BigS (o 1 cent méně než na Dreams), Deposit (velký propad), Cans
Celkově rozhodně můj nejlepší měsíc (nej na SS, 2. nej na Fotolii, 2. nej na 123rf). Kdyby to bylo takhle každý měsíc, tak by to bylo super =)
Fascinuje mne BigS, tam mám každý měsíc stejný výdělek +/- $1.