Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 29. září 2015 21:13

Ještě ji musíš přestat hledat ... a pak o ni zakopneš.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 29. září 2015 21:14

No, prošla jsem všechna místa, kde by mohla být a doma prostě není, i když jsem si jistá, že jsem ji z krabic od stěhování tahala... tak asi zůstala na nějakém "mezimístě" =/ chjo... no nic =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 29. září 2015 21:19

Podľa Murphyho zákonov bude zložka s poznámkami k ilustráciám pravdepodobne na mieste ktoré s ilustráciami vôbec nesúvisí. Určite je v špajzke v regáli medzi džemom a nakladanými uhorkami. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 29. září 2015 21:23

Bananaboy píše:Určite je v špajzke v regáli medzi džemom a nakladanými uhorkami. :lol:


Tak to je v kelu, protože ten špajz není můj :lol: (okurky nemám, marmelády v lednici), takže nemám nikdy šanci to najít :cry:
(Nicméně, jestli najdu, tak se podělím o to info, kde že to nakonec bylo =))
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod styna » 30. září 2015 13:15

Ahojte, nemáte někdo nějaký tip proč se mi v Inkscape nevyexportuje celá kresba? Už jsem se s tím párkrát setkala, ale nikdy v takovém rozsahu. Viz: příloha
Přílohy
rrrr.png
rrrr.png (251.58 KiB) Zobrazeno 1575 krát
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod lacodk » 30. září 2015 13:51

Bananaboy píše:Podľa Murphyho zákonov bude zložka s poznámkami k ilustráciám pravdepodobne na mieste ktoré s ilustráciami vôbec nesúvisí. Určite je v špajzke v regáli medzi džemom a nakladanými uhorkami. :lol:



jeden z Murphyho zakonov je ze ze vec ktoru najdes bude urcite na poslednom mieste kde si ju hladala :D
uvidis urcite bude tam :lol: :lol: :lol:
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 1. říjen 2015 11:33

Tak už jsem to hledala všude, takže to asi vysublimovalo... docela mě to štve, ale tak co nadělám..

Jinak co se týče výdělku za září, tak pořadí fb: SS, iStock, Fotolia, 123rf (skokan měsíce, nejvíce stažení a 2. nejlepší měsíc ever), DreamS, BigS (o 1 cent méně než na Dreams), Deposit (velký propad), Cans

Celkově rozhodně můj nejlepší měsíc (nej na SS, 2. nej na Fotolii, 2. nej na 123rf). Kdyby to bylo takhle každý měsíc, tak by to bylo super =)

Fascinuje mne BigS, tam mám každý měsíc stejný výdělek +/- $1.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod lacodk » 1. říjen 2015 16:09

gratulujem

a nech mas kazdy mesiac nasobok toho co tento :D
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 1. říjen 2015 18:49

Děkuju, to je fakt milý... a bodlo by to teda =)) kdyby to bylo 1x tolik, co za minulý měsíc, tak bych byla naprosto spokojená a v největší pohodě =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 1. říjen 2015 18:58

Možná by to někoho nenapadlo, ale řešení je jednoduché - stačí na portfolia nahrát 2x více věcí!!! :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé