| Hodnocení: 0 |
Ravennka píše:Já se tedy optám polopatě - proč není jednoduší ten reinstal? Tam má člověk jistotu, než když cpe další a další "zaručené" programy... =)
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
Bananaboy píše:Ravennka píše:Já se tedy optám polopatě - proč není jednoduší ten reinstal? Tam má člověk jistotu, než když cpe další a další "zaručené" programy... =)
Nie každému sa chce celý deň konfigurovať počítač a znovu inštalovať všetky používané programy.
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
Rastislav13 píše:Po zhruba troch mesiacoch aktívneho posielania musím bohužiaľ skonštatovať že fotobanky sú strata času.....samozrejme nečakal som nič mimoriadne, ale zárobok 50 centov je úplná chujo....vina.
| Hodnocení: 0 |
Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
Shutterstock
Adobe Stock
Depositphotos
iStock
123RF
Dreamstime
VectorStock
BigStock
Pond5 (video)
Všechny nejdůležitější informace o fotobankách najdete přehledně uspořádané na webu fotobanky.cz.