Rastislav13 píše:Po zhruba troch mesiacoch aktívneho posielania musím bohužiaľ skonštatovať že fotobanky sú strata času.....samozrejme nečakal som nič mimoriadne, ale zárobok 50 centov je úplná chujo....vina.
Hmmm, po 3 měsících a dělat závěry?
Fotobanky jsou běh na dlouhou trať a ty jsi sotva vyběhl ze startu a už to vzdáváš. Většinou je kritický až druhý rok práce pro fotobanky, pak je myslím teprve možné nějak rekapitulovat svou práci.

