Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 8. říjen 2015 11:15

Tak to jsem asi právě z vlny vypadla :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 8. říjen 2015 11:47

Jj... takže by mě (a možná i Aniku) zajímalo, kdo tedy na vlně je a ke komu si máme přijít pro výpalné :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Návštěvník » 8. říjen 2015 14:39

Ahoj, ako vám idú predaje? Od začiatku týždňa celkom hrúza jak na SS,FT...nezmenili niečo vo vyhľadávaní?
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 188.123.112.2xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 8. říjen 2015 14:48

Ale Plho :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 8. říjen 2015 15:02

Na SS se asi něco opravdu změnilo, stahují se najednou dost staré věci, které byly dlouho zapadlé, ale jen dneska. A zatím nic z toho, co se obvykle nejvíc stahuje. Hmm. Nebo je to náhoda?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 8. říjen 2015 15:07

Já to mám tak 50:50 staré/nové =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod sedmicka7a » 8. říjen 2015 17:21

V tom případě jsem tento týden na vlně nejspíš já, jelikož se mi tam normálně prodá pár obrázků za měsíc. A teď už mám tolik stažení, jako normálně za celý měsíc. :) Ikdyž moje "na vlně" se od toho počtu vašich stažení dost liší :? .
Hodnocení: 0
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
Uživatelský avatar
sedmicka7a
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23. září 2014 16:37

Reputace: +48

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Jirik » 8. říjen 2015 18:35

jo take mam obcas naraz na FOTol. naraz jak za celej mesic az se divim, ale pak je zase prulom kdy se nic nedeje a jse z toho dost zkliceny.

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
https://SecreLocal.com - Meet Girls Live Chat - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecreLocal.com/girls.html] Local Dating Sites [/url]
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 693
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +38

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 8. říjen 2015 18:48

Dotaz na Bridge - mám balík ilustraci, které mají dejme tomu 50kw, z toho 20kw mají stejné. Dají se nějakým způsobem hromadně smazat?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 8. říjen 2015 18:58

Myslím, že jde: když si vybereš všechny ty ilustrace a přepneš na záložku klíčová slova, tak se to zobrazí všechny použité kw u všech obrázků a tam se do dá hromadně zaškrtat - odškrtat
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé