Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 8. říjen 2015 19:13

Jo, to je přesně ono.. děkuju moc! Jsem hledala nahoře v menu, v té druhé "záložce" klíčová slova - ty, které fungují jako filtr pro zobrazování; tohle mi vůbec nedošlo... máš zlatého bludišťáka!
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod houbacze » 8. říjen 2015 21:49

Aha tak těma vlnama se to vysvětluje :D na fotobankách jsem necelý rok a na fotolii mám za tento týden víc prodejů než za celý září :D tak jen aby se mně chvíli ta flow držela :twisted:
Hodnocení: 0
houbacze
 
Příspěvky: 29
Registrován: 9. leden 2015 09:30

Reputace: +4

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 8. říjen 2015 21:53

Tak já bych prosila tu vlnu příští týden, děkuji :lol: za týden co za celé září... je... to by byl takový "podzimní vánoční dárek" :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 8. říjen 2015 23:25

Neboj dorazí to k Tobě, mají teď dostatek na rozdávání. Přispěli mi dnes větším prodejem videa, tak jsem hned vybílil účet. :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod styna » 9. říjen 2015 06:41

Taky jsem už vysledovala prodeje ve vlnách. Jeden týden jich mám 15 a ten další s bídou 2 - 3.

Pod jakými klíčovými slovy se hledají na FB barevné variace jednoho slova? Něco jako je toto: http://www.shutterstock.com/pic-2939523 ... phjDQ-7-30
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod styna » 9. říjen 2015 09:46

Tak z tohoto popisku bych mohla pobrat inspiraci pro název svého veledílka :D

Satin web button with chat room sign. 25 colored variation for rounded square icon with shadow and reflection on white background. This vector created in technique of wire mesh and saved ...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 9. říjen 2015 10:40

Pokud mám něco ve více barevných variantách, tak tam napíšu "in different color variants - red, green," atd., řekla bych, že zákazníci dost často zadávají jako klíčová slova i názvy barev, pokud tu barvu třeba hledají pro doplnění do konkrétního designu nebo jako součást firemního image.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4690
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1193

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod styna » 9. říjen 2015 10:46

shalom3 píše:Pokud mám něco ve více barevných variantách, tak tam napíšu "in different color variants - red, green," atd., řekla bych, že zákazníci dost často zadávají jako klíčová slova i názvy barev, pokud tu barvu třeba hledají pro doplnění do konkrétního designu nebo jako součást firemního image.


Díky za tip. Přesně něco takového jsem myslela ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 9. říjen 2015 11:47

Jak jsem se tu ptala na ty zvířata v zoo, tak všude bez problémů, akorát na iStocku mi vyhodili tohle http://www.shutterstock.com/pic-3220377 ... Txb2Q-1-15 s důvodem "We can not accept images taken in zoo, when the environment is recognizable and identifiable" ... mě nenapadlo, že tohle bude ten případ, ale chápu, že takový "kámen", na kterém sedí, se běžně v přírodě nevyskytuje =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod kelley » 9. říjen 2015 12:46

Kdyby chtěli, tak by někde na Zeměkouli velmi podobný kámen v přírodě určitě našli ;)
Hodnocení: 0
Blog o tom, co mě momentálně baví - tanec, turistika, fotografování, hudba... http://milpal.cz
Uživatelský avatar
kelley
 
Příspěvky: 298
Registrován: 8. červenec 2014 11:48
Bydliště: Brno

Reputace: +17

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]