Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 19. říjen 2015 12:08

Tak to je luxusní! :-D
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 19. říjen 2015 12:09

Když jsme u toho, tak ani nevím, jestli jsem si tu už stěžovala, že mi skoro všude vyhodili http://www.dreamstime.com/stock-photo-p ... ge59636788 že prý malá komerční hodnota, tse... takový unikát! :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 19. říjen 2015 12:10

Jednou z toho bude bestseller. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 19. říjen 2015 12:12

S blížícími se Vánocemi budou zrovna tyhle fotky hodně žádané. :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 19. říjen 2015 12:20

PandaWild píše:S blížícími se Vánocemi budou zrovna tyhle fotky hodně žádané. :-)


No já nevím jak u Vás, ale u nás se říká "Nebuď sprostej, nebo Ti Ježíšek nasere"... :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 19. říjen 2015 12:44

Lenka píše:Oni fakt koupěj COKOLI....
Lenko možná by se hodilo ty Tvé fotky občas trochu projasnit, ať nejsou tak ponuré?
Přílohy
kone.jpg
kone.jpg (33.79 KiB) Zobrazeno 1406 krát
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 19. říjen 2015 12:46

Na druhou stranu... těch světlých a radostných fotek je na fb hafo, ponuré aby pohledal *... což ostatně je i cesta jak dělat 2x tolik fotek! 1. normální, 2. projasněná :mrgreen:

* Jasně, ponuré hledá méně lidí, ale je větší pravděpodobnost, že pak koupí právě to moje...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 19. říjen 2015 15:54

Ravennka píše:Tak jsem jelen :? Kdysi se tu řešilo, že když jde třeba o mapy, tak je třeba si schrastit si pod public domain a ta se pak dá použít...
Taky sem jelen tak v tom případě by byl problém i s fontama.

Btw dálší jednoduchý tut http://thordesign.cz/tutorial-nahodne-obarveni-objektu/
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 19. říjen 2015 16:11

PandaWild píše:
Lenka píše:Oni fakt koupěj COKOLI....
Lenko možná by se hodilo ty Tvé fotky občas trochu projasnit, ať nejsou tak ponuré?


Teď už je dělám jinak. Tohle je z focení tak 2 roky zpátky orientačně. Možná dokonce ještě z miláška canonu. To bylo zlatíčko. Vešel se do rukávu, mohla jsem se vkrást na cizí pozemek a fotit cokoli. S tou těžkou krávou nikonovou, co nefunguje bez stativu, si tak akorát koleduju o přesdržku, a všechna zvěř mi uteče. :-D Jestli je to z nikonu, tak je to s teleobjektivem než spadnul na náledí. :-D Prostě byly doby, kdy jsem víc fotila, než kreslila, a na 123 mi většinu těch fotek brali, stačilo pozměnit název a nacpala jsem tam 20x stejný koně, jak popošli o metr. Dneska se na to ani nekouknou. Nejvíc mě nasrali jednou v létě, kdy odmítli fotku krásnýho červenýho telete asi z 5ti metrů kvůli trademarku (red bull). :-D

Ty jo, že bych se pustila do recyklace archivu?
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 21. říjen 2015 09:56

Kdyby to náhodou někdo nevěděl... tak aby mu takové podstatné info neuteklo!

Na dnešek připadá slavný den, do kterého cestovali hlavní hrdinové pokračování trilogie Návrat do budoucnosti – Marty, jeho přítelkyně Jennifer a doktor Emmett Brown.

Kdyby mi to došlo dřív, tak mohla být alespoň nějaká editorial ilustrace :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé