PandaWild píše:Lenka píše:Oni fakt koupěj COKOLI....
Lenko možná by se hodilo ty Tvé fotky občas trochu projasnit, ať nejsou tak ponuré?
Teď už je dělám jinak. Tohle je z focení tak 2 roky zpátky orientačně. Možná dokonce ještě z miláška canonu. To bylo zlatíčko. Vešel se do rukávu, mohla jsem se vkrást na cizí pozemek a fotit cokoli. S tou těžkou krávou nikonovou, co nefunguje bez stativu, si tak akorát koleduju o přesdržku, a všechna zvěř mi uteče.

Jestli je to z nikonu, tak je to s teleobjektivem než spadnul na náledí.

Prostě byly doby, kdy jsem víc fotila, než kreslila, a na 123 mi většinu těch fotek brali, stačilo pozměnit název a nacpala jsem tam 20x stejný koně, jak popošli o metr. Dneska se na to ani nekouknou. Nejvíc mě nasrali jednou v létě, kdy odmítli fotku krásnýho červenýho telete asi z 5ti metrů kvůli trademarku (red bull).

Ty jo, že bych se pustila do recyklace archivu?
Jsem medvěd.