Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 21. říjen 2015 10:16

Fakt? :shock: No fakt že jo, dobrá připomínka! Tak to si na oslavu připravím všechny 3 díly na nové skouknutí večer. :D Jen nějak stále nevidím - kde jsou venku ta létající auta?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. říjen 2015 10:18

Ravennka píše:Kdyby to náhodou někdo nevěděl... tak aby mu takové podstatné info neuteklo!

Na dnešek připadá slavný den, do kterého cestovali hlavní hrdinové pokračování trilogie Návrat do budoucnosti – Marty, jeho přítelkyně Jennifer a doktor Emmett Brown.

Kdyby mi to došlo dřív, tak mohla být alespoň nějaká editorial ilustrace :lol:


Ako správny fanúšik trilógie "Návrat do budúcnosti" na tento deň čakám už dávno a dnes si ho náležite vychutnám. Dám si Pepsi Perfect, nasadnem na Hover board a pôjdem na výlet do Hill Valley. :lol: :D

Ehm.... chcem tým povedať, že si dám večer projekciu všetkých troch častí vo fullHD kvalite a trochu nostalgicky zaspomínam na krásne 80-te roky. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. říjen 2015 10:29

Ešte malé porovnanie aspoň niektorých vecí, ktoré sa splnili/nesplnili. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=IywntbrIy3U
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 21. říjen 2015 10:46

Auta bych nepotřebovala, stačil by mi hoverboard :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 21. říjen 2015 10:52

Jen ten hoverboard by se dal označit jako také částečně splněný, jen vyžaduje magnetický povrch a zásobárnu tekutého dusíku.
https://www.youtube.com/watch?v=ZwSwZ2Y0Ops
https://www.youtube.com/watch?v=TeS_U9qFg7Y
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 21. říjen 2015 10:57

odpočet :lol:
http://www.october212015.com/
koukám, že to prožívají lidi na celém světě :D
Dík Ravennko, za připomenutí
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 21. říjen 2015 11:07

PandaWild píše:Jen ten hoverboard by se dal označit jako také částečně splněný, jen vyžaduje magnetický povrch a zásobárnu tekutého dusíku.
https://www.youtube.com/watch?v=ZwSwZ2Y0Ops


Tak herdek... když to je od Lexusu, tak to k těm létajícím autům je už kousek :mrgreen: oni na to určitě přijdou, jak to udělat bez těch všech zbytečností kolem, aby se to vznášelo kdekoliv a kdykoliv - a ideálně aby to stihli, než se budu příště stěhovat, to by ten hoverboard byl pomocníkem k nezaplacení :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. říjen 2015 11:21

Od dnes sa začína predávať aj limitovaná edícia 6500 fliaš Pepsi Perfect. Fľaša stojí 20,15 USD. Bohužiaľ žiadne linky z oficiálneho Pepsi Twitter účtu nevedú nikam, kde by sa dala kúpiť na internete. Možno to majú pripravené predávať len na nejakej akcii a oslave k filmu. Škoda... Hneď by som si jednu kúpil.

Pred pár rokmi sa dala kúpiť aj limitovaná edícia tenisiek Nike známych z filmu, ale žiaľ bez samozaväzovacích šnúrok.

A Mattel tiež vydal pred pár rokmi presnú kópiu hover boardu, ale samozrejme nefunkčnú v antigravitačnom zmysle, ako máme možnosť vidieť vo filme.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod majo4688 » 21. říjen 2015 11:30

Dúfam, že ma tiež raz fotobanky privedú do stavu, v ktorom dám 20 dolárov za fľašu koly :D
Hodnocení: 0
majo4688
 
Příspěvky: 205
Registrován: 18. květen 2015 12:19

Reputace: +3

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 21. říjen 2015 11:36

Tak tam nejde o tu pepsi, ale o tu sběratelskou hodnotu ;) A pokud si ji nechceš sám nechat, tak ji 10 let prodáš za "$200"... takhle mám doma takhle uložené některé "věci" (v neporušeném originálním obalu), které ve výsledku mi vytvoří větší zisk, než kdejaké fondy, úroky a podobně. Jenom stačí počkat... =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé