Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 21. říjen 2015 12:48

Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. říjen 2015 12:50

kelley píše:Nike už taky vyrábí ty samozavazovací tenisky ;) (Nike Power Laces)

Tak pozerám, že už na to samozaväzovanie prišli.
http://www.nicekicks.com/2015/01/07/nik ... nt-papers/
Keď som o týchto teniskách čítal asi tak pred dvomi rokmi, tak sa ešte samozaväzovať nevedeli. :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 21. říjen 2015 12:53

To víš, doháníme budoucnost na poslední chvíli :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. říjen 2015 12:59

Ja by som tie 500, 600-700 dolárové sumy za fľašu koly chápal v prípade, že by sa jednalo o originál fľašu, ktorá bola vo filme. Tieto, ktoré predávajú na e-bay sú všetko repliky. Síce sú priamo od firmy Pepsi, ale s pôvodnou fľašou z filmu nemajú už (okrem podobného vzhľadu) nič spoločné. U týchto replík je adekvátna tá suma 20,15 USD a aj tá je tak zbytočne premrštená iba kvôli tomu, že bez desatinnej čiarky vlastne znamená rok 2015.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 21. říjen 2015 13:04

Tady je krásně vidět, že motorem pokroku je ve skutečnosti holywood. Tak teď ještě warp pohon a transport jako ve Startreku. Warp bude ale bohužel až někdy za 100 let. Tak mám smůlu :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. říjen 2015 13:23

Anika píše:Tady je krásně vidět, že motorem pokroku je ve skutečnosti holywood. Tak teď ještě warp pohon a transport jako ve Startreku. Warp bude ale bohužel až někdy za 100 let. Tak mám smůlu :(

Nemáš. Práve doktor Brown v jednom dialógu s Martym v roku 2015 hovorí:

"Šel jsem na omlazovací kliniku a nechal se pořádně vyšetřit. Odstranili mi pár vrásek, vyměnili krev..., přidali třicet let života. Vyměnili mi slezinu a játra!"

Takže keď sme zvládli vyrobiť kolu, samozaväzovacie tenisky a aj hoverboard je už ako-tak použiteľný, tak aj doktorom Brownom popisované omladzovanie tu bude cobydup. :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 22. říjen 2015 14:00

Fotolia baví... Sale Price: 0.668800000001. Chápu, že je to automatický přepočet, ale tolik nul, aby se na konci objevila ta jednička... =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod knutt » 22. říjen 2015 14:14

Mám taktéž Sale Price: 1.894000000001 :D
Hodnocení: 0
knutt
 
IP: 81.200.57.1xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 22. říjen 2015 14:16

Asi jsme prostě jedničky ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 22. říjen 2015 20:37

Dotaz - vzhledem k tomu, jak jsou ve fotobankách "korektní" - vezmou mi (aktuálně) ilustraci ženský v burce? Jenom s prázdnou bublinou, nic kontroverzního... ale jsem si tu nakreslila něco takovýho, že mi to spíš evokuje zahalenou paní... tak co to nevyužít ještě jinak, že :lol:

edit - ha, tak ne burka, ale nikáb ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé