Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 31. říjen 2015 22:09

Tak opět PF 2015, někam na Slovensko asik... začínám si myslet, že si ty lidi myslí, že se přeje s tím aktuálním rokem :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 1. listopad 2015 08:49

Mě teďka nějak hodně jdou pátky a úterky 13. Možná to kupuje všechno někdo z jiného časoprostoru - nebo nějaká světová archivní digitální noemova banka shromažďuje digitální moudrost světa než přijde ten armagedon a dává si to do archivu, aby tu po nás něco zbylo. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 1. listopad 2015 09:27

jojo, potvrzuju.. pátek 13. jde dobře a to mám jenom takovou jednoduchou ilustraci

Jinak musim říct, že (alepsoň co se SS týče), tak tento měsíc mám nejvíce staženo a Vánoce já téměř nemám, takže tím to není. Jinak když pominu ty krásné velké licence na SS v minulosti, tak tenhle měsíc byl snad nejlepší, nebo alespoň jeden z nejlepších ve výdělcích obecně. Doufám, že tenhle trend bude i nadále pokračovat :mrgreen: fakt by se to hodilo =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 1. listopad 2015 13:03

Po dnešnom schválení mám zaujímavý, symbolický počet vektorov v portfóliu. Tak... a odteraz budem nahrávať iba jeden obrázok ročne, aby som si to nepokazil, hehe. :lol: :lol:

screenshot-submit shutterstock com 2015-11-01 12-54-23.png
screenshot-submit shutterstock com 2015-11-01 12-54-23.png (41.58 KiB) Zobrazeno 1951 krát
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 1. listopad 2015 13:04

Tak pak dej vědět, co Ti to udělalo s výdělky :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 1. listopad 2015 16:34

Yeeees tak dneska první prodej animace .-))) Prodala se na SS
a to tato . https://www.youtube.com/watch?v=1Xx5d3tNUDE
. Žádná složitá práce .-) a prodala se za 20,39$ kam si do Španělska
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Jakub » 4. listopad 2015 13:15

Há, žeby zachviľu odpadol aj keyword? :D http://tech.sme.sk/c/20063053/facebook- ... z3qW8HOHcL
Hodnocení: 0
Jakub
 
IP: 31.192.95.2xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 4. listopad 2015 13:45

Když si vezmu, že mockrát neumím ani já sama popsat, co je na obrázku, tak tuplem to nezvládne žádný automat 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 4. listopad 2015 13:49

Jakub píše:Há, žeby zachviľu odpadol aj keyword?...
Ne na iStock, tam naopak přibudou detailnější keywordy.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 4. listopad 2015 16:51

thor83 píše:Yeeees tak dneska první prodej animace .-))) Prodala se na SS
a to tato . https://www.youtube.com/watch?v=1Xx5d3tNUDE
. Žádná složitá práce .-) a prodala se za 20,39$ kam si do Španělska


Hustej klip. Jen tak dál. :)
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé