Můj Youtube channel :)

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Ravennka » 13. únor 2016 20:35

Ad ta hudba - aha, okej, to jsem netušila. Já právě, že hodně lidí zapomíná odkazovat na autora, tak aby nebyl zbytečně problém =)) (a právě obvykle kovářova kobyla...)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Návštěvník » 13. únor 2016 20:52

to like atd. tam dávám právě z těchto důvodů...že hodně lidí to prostě zapomíná

dávat like je dobrovolná činnost ne povinná
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 46.135.252xx

Reputace: 0

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Majk88 » 13. únor 2016 20:58

Návštěvník píše:to like atd. tam dávám právě z těchto důvodů...že hodně lidí to prostě zapomíná

dávat like je dobrovolná činnost ne povinná


To je jasné :) ..
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod duben » 13. únor 2016 22:11

Já osobně preferuju, když se o lajkování nebo subscription zmíní autor až na konci videa. V půlce ještě nevím, jestli se mi to líbí nebo to chci dokonce odebírat a jen mě to ruší a odrazuje.

Obrázek jako takový se mi zdál hrozně zubatý (asi malým rozlišením), pak to začínalo být celkem pěkné a výsledek se mi nakonec docela zamlouvá. Minimálně je to zajímavý způsob jak nějaký takový obrázek nakreslit. Takhle to dělat mě nenapadlo. Škoda, že neznám aplikaci pro Android, která by uměla vrstvy a se kterou by se tohle dalo snadno dělat. To bych si asi malování na tabletu při cestách v metru docela užíval.
+Majk88 Hodnocení: +1
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod PandaWild » 13. únor 2016 22:16

Můžou být i negativní zpětné vazby typu "mně se to moc nelíbí" ? :D V porovnání s těmi tutoriály na flat landscape, co se zobrazují po straně:

- hory jsou nepřirozeně špičaté a příliš strmé.
- hlavně, barvy mlžného oparu jsou špatně volené.

Např. v tom jednom tutoriálu je les v popředí černý, přechází v tmavě červenou a pak ve světle oranžovou. Což vytváří dojem východu nebo západu slunce, které vzadu osvětluje hory (díky mlžnému oparu světle oranžovou) a přechází to do tmavšího odstínu do popředí. V jiném tutoriálu to přechází z černé přes oranžovou do žluté, opět osvětlení sluncem nad obzorem. U Tebe jsou zcela nepřirozené barvy s nepřirozenými přechody (hlavně ta světle fialová uprostřed), vytváří to jen dojem neuspořádané změti barev, žádný dojem že by tam byl mlžný opar prozářený sluncem.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Majk88 » 13. únor 2016 22:16

duben píše:Já osobně preferuju, když se o lajkování nebo subscription zmíní autor až na konci videa. V půlce ještě nevím, jestli se mi to líbí nebo to chci dokonce odebírat a jen mě to ruší a odrazuje.

Obrázek jako takový se mi zdál hrozně zubatý (asi malým rozlišením), pak to začínalo být celkem pěkné a výsledek se mi nakonec docela zamlouvá. Minimálně je to zajímavý způsob jak nějaký takový obrázek nakreslit. Takhle to dělat mě nenapadlo. Škoda, že neznám aplikaci pro Android, která by uměla vrstvy a se kterou by se tohle dalo snadno dělat. To bych si asi malování na tabletu při cestách v metru docela užíval.


Díky za postřeh...příště nechám sub a like na konec :) ... jsem moc rád že se ti výsledek zamlouvá :) Majk
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Majk88 » 15. únor 2016 13:23

Čaute, včera jsem začal pracovat na Speedart sérii ze seriálu Game of Thrones. Je to můj oblíbený seriál a tak jsem se rozhodl pro vytvoření tohoto obrázku. Tento obrázek je postaven do lokace Winterfell. Pokud se ti má tvorba líbí nezapomeň mi dát like>>který je pro mě velmi důležitý!...Videí bude spousta a ne jen speedartů, ale i tutoriály apod....tak nezapomeň na odběr, ať ti ode mě už nic neuteče. Majk https://www.youtube.com/watch?v=HYJKxyi5vy0

Budu opět rád za zpětnou vazbu :)
Přílohy
__Game Of Thrones - Winterfell.jpg
__Game Of Thrones - Winterfell.jpg (223.84 KiB) Zobrazeno 4311 krát
+PandaWild Hodnocení: +1
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod PandaWild » 15. únor 2016 13:35

Hezký! :-) Těch 9 minut je reálná rychlost tvorby nebo je to urychlené?
+Majk88 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod Majk88 » 15. únor 2016 13:38

PandaWild píše:Hezký! :-) Těch 9 minut je reálná rychlost tvorby nebo je to urychlené?


Díky moc :) ... ee je to zrychlené...zkutečná doba je něco kolem hodinky
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvekod PandaWild » 15. únor 2016 13:55

Uf, to jsem si oddechl, už jsem začínal mít deprese že to tak svižně zvládáš. :-) (protože některá místa jako nastavování barvy vypadala že by mohla být reálnou rychlostí)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé