Photoshop z torentu?

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Photoshop z torentu?

Příspěvekod Juraj » 27. květen 2016 22:28

V súbore je informácia v ktorom programe bol vytvorený, resp. v ktorom si ho naposledy upravil, ale napr. Gimp ani túto informáciu nedáva do tých súborov, Photoshop áno, ale nemáš tam že trial ani serial číslo
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Juraj
 
Příspěvky: 67
Registrován: 1. únor 2015 15:50

Reputace: +5

Re: Photoshop z torentu?

Příspěvekod Juraj » 27. květen 2016 22:32

Ak ti tieto info čo tam dáva Ps vadí tak ho prežeň Gimpom a máš :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Juraj
 
Příspěvky: 67
Registrován: 1. únor 2015 15:50

Reputace: +5

Re: Photoshop z torentu?

Příspěvekod kelley » 29. květen 2016 08:27

Patnáct stovek za Zoner Photo Studio PRO (jednorázově, žádný pronájem-výpalné) taky není tak moc. A na fb mi to zatím vždycky stačilo... Vrstvy umí Gimp, ale kromě nějakého experimentování jsem to vlastně nikdy nepotřeboval.
Hodnocení: 0
Blog o tom, co mě momentálně baví - tanec, turistika, fotografování, hudba... http://milpal.cz
Uživatelský avatar
kelley
 
Příspěvky: 298
Registrován: 8. červenec 2014 11:48
Bydliště: Brno

Reputace: +17

Re: Photoshop z torentu?

Příspěvekod thor83 » 29. květen 2016 13:58

Já osobně torrenty stahuji jak hry tak AI sem měl ze začátku nelegálku ale dodržuji jednoduchý pravidlo když se mi hra bo program líbí tak si jej zakoupím abych podpořil vývojáře.Ai sem koupil ve studenským balíku CC creativu cloud všechny programy od adobe za cenu 19.66€ měsíčně tak po roce učení a to už mi vectory generovaly tak těch 600-1000kč za měsíc. Co sem začal dělat i animace tak si to vydělá i na tu nestudenskou verzi CC a bude i na pivo .-)

A ano soubory obsahujou meta data kdy byl soubour a v čem vytvořen ale co si budem nalhávat fotobanky to kontrolovat nebudou leda fotolie že by tam někdo dostal úpal.Myslím si že dost lidí tahke začínalo.Moralní aspekt je asi to jediný ale pokud si tě to bude bavit a chceš se tím živit nevidim jedinej důvod proč bys program nezakoupil navíc ten se dá pak dát do nákladů ne ?

A nebo prostě používat free programy :mrgreen:
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Předchozí

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé