Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Příspěvekod patrikslezak » 30. červen 2016 21:33

Dnes mi přišel tento email
We have removed the following images that you uploaded.
BRNO, CZECH REPUBLIC-MARCH 4,2016: Detail of V-twin engines of motorcycle
Harley Davidson on International Fair for Motorcycles on March 4,2016 in Brno
in Czech Republic (388300387) deleted because: Complaint per SF 03179709
Vymazali mi asi 60 snímků, focené v Brně na výstavišti, nahrané jako editorial, přiložené credential, povolení tam fotit od vedoucího komunikace Veletrhy Brno a.s.
Všech 60 snímků má stejné vysvětlení Complaint per SF 03179709
Netušíte někdo v čem je problém ? Vyhodnotil někdo název fotografie jako spam, opakující se slova, nebo někdo z Harley Davidson si stěžoval. Je zajímavé, že některé fotky zůstali, velice podobný název fotografie, viditelné logo Harley , tady je sada http://www.shutterstock.com/g/patriksle ... otorcycles
Hodnocení: 0
patrikslezak
 
Příspěvky: 93
Registrován: 20. leden 2015 20:53

Reputace: +11

Re: Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Příspěvekod Anika » 30. červen 2016 21:35

To samé se už řeší na shutterstock fóru, postižení udávají stejný kód a týká se to editoriálů.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Příspěvekod Marsan » 30. červen 2016 22:00

nějak tam blbnou. Mě dnes nevzali pár fotek s houslemi a notovou partiturou. Podobných tam je hromady. Prý potencionální duševní vlastnictví... Tak jsem to hahrál znovu a připsal do titulku, že to je fiktivní notový zápis neexistující skladby :lol: :lol: tak jsem zvědav jak se stím poperou..
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Příspěvekod patrikslezak » 30. červen 2016 22:51

tak jsem na to přišel, vymazali všechny editorial fotky, kde bylo v názvu Harley Davidson, zůstali všechny editorial fotky kde by mi titul přesáhl 200 slov a já jsem místo slova Harley Davidson použil zkratku H-D, v klíčových slovech jim celý název Harley Davidson nevadil.
Hodnocení: 0
patrikslezak
 
Příspěvky: 93
Registrován: 20. leden 2015 20:53

Reputace: +11

Re: Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Příspěvekod patrikslezak » 2. červenec 2016 16:42

Tak jsem zkusil nahrát fotky motorek znovu,ty co mi smazali, bez slov Harley Davidson v titulu, a hádejte schválil či odmítli ?
Všechny je zamítli s důvodem : Previously Approved Image -- This image has already been accepted into our collection.

Asi jak tam člověk něco nahraje, oni to smažou, upravím název, ale podruhé už je nahrát nelze, protože tam podle nich pořád jsou, i když tam fyzicky nejsou.
Hodnocení: 0
patrikslezak
 
Příspěvky: 93
Registrován: 20. leden 2015 20:53

Reputace: +11

Re: Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Příspěvekod m.p. » 1. září 2021 11:20

Dneska mi zmizeli z Shutterstocku zatím neodesané snímky - nepopsané ( celkem 180 fotek) . Nemáte náhodou stejný problém?
Hodnocení: 0
m.p.
 
IP: 94.230.146.1xx

Reputace: 0

Re: Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Příspěvekod castyhost » 1. září 2021 12:46

nahrane a neodeslane do fronty se mazou automaticky asi po dvou tydnech, je to v podminkach
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.175.1xx

Reputace: 0

Re: Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Příspěvekod m.p. » 1. září 2021 13:07

Díky, moc za info.
Hodnocení: 0
m.p.
 
IP: 94.230.146.1xx

Reputace: 0

Re: Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Příspěvekod Ubu Mbekele » 1. září 2021 14:03

Zkontrolujte si klíčová slova u svých bestsellerů, které se vám přestaly prodávat. Zjistil jsem u desítek svých obrázků i videí, že smazali moje klíčová slova a nahradili je těmi automaticky generovanými nesmysly. Konkrétní popisná slova nahradili obecnými, ke kterým ještě pro zmatení přidali místopisná slova jako Russia a Poland... Nechápu... Nijak nespamuji, jen plně využívám 50 možných. Přišel jsem na to náhodou. Možná je to nějaký druh konkurenčního boje jak zlikvidovat soupeře přes kamarády editory... :twisted: Týkalo se to hlavně specifických, méně zastoupených témat s přesným zacílením. Vše jsem vrátil do původního stavu a napsal na podporu, tak snad odpoví.
Hodnocení: 0
Ubu Mbekele
 
IP: 85.163.138.xx

Reputace: 0

Re: Na Shutterstocku mi vymazali již přijaté snímky

Příspěvekod castyhost » 1. září 2021 14:22

ma to nejakeho spolecneho jmenovatele?
tech nazev nebo neco podobneho...?
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.175.1xx

Reputace: 0

Další

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé