shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod milankubicka » 25. leden 2017 17:03

...jeden:(

Ravennka píše:Ze zvědavosti - jaké máte dneska prodeje? Protože zatím to je úplná tragédie - na to, že je středa... tak jestli se někdo přidá 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
milankubicka
 
Příspěvky: 40
Registrován: 30. červenec 2015 07:59

Reputace: +3

Re: shutterstock

Příspěvekod pižla » 25. leden 2017 17:05

4.14 doláčů (5prodejů, z toho jeden za 2.70), při 4675 kusech v portfoliu, takže bída... a to ještě nevím, jak moc se tomu dá věřit, protože se mi na mapě od rána nic nehýbalo a teď tam najednou naskákalo hafo prodejů najednou.
Hodnocení: 0
pižla
 
IP: 2a00:1028:83b0:1e6a:c463:b676:d99e:d1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 25. leden 2017 17:11

Ravennka píše:Ze zvědavosti - jaké máte dneska prodeje? Protože zatím to je úplná tragédie - na to, že je středa... tak jestli se někdo přidá 8-)


tak to já se pochlubím :D na Ss dnes prodejů dost a dokonce jeden za 90$ :o to mi zvedlo náladu :lol:
jen se mi v poslední době stává, že nahraji sadu cca 12 fotek a z nich tak 3 "File Transfer Error" ale až v okamžiku schválení sady... během nahrávání se vše tváří ok...
+Miky Hodnocení: +1
Marsan
 
Příspěvky: 977
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +216

Re: shutterstock

Příspěvekod Bananaboy » 25. leden 2017 17:29

Ja mám dnes prvý a zrejme aj posledný januárový Single and Other. Škoda, že len za 0,64 USD. :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: shutterstock

Příspěvekod Miky » 25. leden 2017 17:30

U me pocet lednovych prodeju stale nic moc, ale zas uz naskakuji vetsi S&O prodeje za desitky dolaru. 8-)
Hodnocení: 0
Miky
 
Příspěvky: 389
Registrován: 16. říjen 2013 07:39

Reputace: +68

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 25. leden 2017 17:37

Měl bych dotaz na služebně starší kolegy. Také vám v prosinci zasekli na Shutterstocku automatický Bridge to Bigstock??? Nějak jsem to nesledoval a teď jsem zůstal koukat, že mi na Bigstocku chybí pěkných pár nových obrázků. Tak jen jestli je to opět nějaký Bug, nebo skončilo poslední zvýhodnění - odměna za léta práce, pro "staré psy" . :?:
Snad Admin by mohl vědět... Předem děkuji.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Mickies » 25. leden 2017 19:07

Já teď měla čtyři týdny bídný, ale od začátku tohoto týdne jakoby se to vzpamatovalo a vrací do normálu co byl před létem, přidaly se i prodeje On demand. Ťuk ťuk :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Mickies
 
Příspěvky: 166
Registrován: 14. leden 2015 10:35
Bydliště: Pardubice

Reputace: +14

Re: shutterstock

Příspěvekod Bananaboy » 25. leden 2017 19:54

Mňa najviac hnevá, že predaje teraz na Shutterstocku strašne skáču. Predtým boli predaje cez týždeň plus mínus podobné. Predaje cez jednotlivé, pracovné dni sa líšili len v pár kusoch. Teraz to neskutočne skáče. Jeden deň sú predaje celkom dobré a človek si už myslí, že sa všetko vracia do starých koľají, ale na druhý deň dostanete facku v podobe štvrtinových predajov predchádzajúceho dňa.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 25. leden 2017 20:01

Na to je jednoduchá náprava - smaž portfolio a prodeje budou stabilně na 0.
+lacodk Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: shutterstock

Příspěvekod castyhost » 25. leden 2017 20:05

nahravas furt nebo 1x tydne?
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.175.1xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé