castyhost píše:nahravam furt a takové výkyvy nemam
předpokládám, že o víkendu nenahráváš, zbývá 5 dní a vzhledem k tomu, že nyní trvá schválení 2 až 3 dny, stihneš max. 2x do týdne. nevěřím že by byl velký rozdíl v pravidelném nahrávání 1x nebo 2x týdně.
Jestli bych něčemu věřil, tak je to spíš doba trefení se do správnýho času. Asi většina lidí se snaží mít v pondělí schváleno, tak nahrává v neděli odpoledne/dopoledne. Je možný, že nahrávat ve středu v noci třeba něco znamená

