Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Bananaboy » 27. leden 2017 15:22

hsunny píše:Vy co opravdu vyděláváte, napište sem své strategie, my to opravdu, ale opravdu nepoužijemeeeeee!

Moja tajná stratégia je...

MAKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁŤ!

a kľudne ju použi! :lol: ;)
+Miky Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod duben » 27. leden 2017 15:25

Bananaboy píše:To ja by som potreboval pre jednu animáciu v Daz3D ako pozadie odfotiť takúto podobnú fotku, alebo natočiť video fotoaparátom.
http://previews.123rf.com/images/adam19 ... -Photo.jpg
Lenže keď sú zmrznuté stromy, tak nie je modrá obloha, alebo keď je modrá obloha, tak sú stromy normálne hnedé bez mrazu. Pomaly začne jar, mrazy pominú a ja budem mať po ptákách.


Neee, musis mi pripominat, ze letos takhle nadherne uz bylo, ja jel autem s detmi, ty spaly tak jsem radsi nezastavil a kdyz jsem zastavil tak tam tahle nadhera uz nebyla ... tak na to bych si asi mel taky postezovat ... ale kdyz ono to bylo tak krasne i bez foceni ...
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod hsunny » 27. leden 2017 16:02

Bananaboy, já těch fotek s bílými stromy (a modrou oblohou) mám mnoho a za Tvou skvělou radu :)))(kterou se ale již dávno jak idiot stále řídím) Ti je klidně věnuju zdarma, akorát že půlka je focená sic dobrým foťákem, ale z auta jedoucího poměrně rychle - zrovna to šlo - po D1 a druhé jsou focené sic zblízka, ale mobilem! Klidně se přihlas!
Hodnocení: 0
hsunny
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22. červenec 2015 13:53

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod PandaWild » 27. leden 2017 16:04

Bananaboy píše:To ja by som potreboval pre jednu animáciu v Daz3D ako pozadie odfotiť takúto podobnú fotku,...
Tak vezmi zelenou krajinu a převeď ji ve Photoshopu selektivní barvou na zimní (odbarvit a zesvětlit zelenou)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Host » 27. leden 2017 17:51

Tak také něco přihodím. Zkusíme spojit síly se světem: http://www.microstockgroup.com/shutters ... he-toilet/ Třeba to pomůže... :? :)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Lenka » 27. leden 2017 20:55

Oj, gevalt, až si to vesmír přečte, pochopí, kdo tady má skutečné problémy. Samozřejmě já. Oteplilo se na -4. Tak jsem šla k potoku, dokud je zmrzlej. Všechno bylo pěkně vidět, rozptýlené světlo, žádné přepaly. Kompozice nebyla dokonalá, ale šla použít. Aj vej. A komu definitivně chcípnu foťák? No?
+Miky, +PandaWild Hodnocení: +2
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Bananaboy » 28. leden 2017 14:43

Tak sťažovanie tuším okrem predajov pomáha aj v iných oblastiach. Včera som sa tu posťažoval, že by som potreboval nafotiť a hlavne nafilmovať zimnú krajinku so zamrznutými, bielymi stromami. A dnes hneď ako sa rozplynula hmla vykukol deň presne podľa mojích predstáv. Tak som rýchlo zobral foťák a išiel do prírody. Nafotil som 110 fotiek a natočil 40 videí krajinky v zimnom háve. Úplná nádhera! Pripadal som si ako v ruskom filme o Mrázikovi. :lol: :lol:
Tak... a teraz mám zimného materiálu, že môžem celé leto robiť animácie na budúcu zimnú sezónu. ;)
Tu je aspoň malá ukážka ako bolo krásne.

zima.jpg
zima.jpg (87.49 KiB) Zobrazeno 7304 krát
+Baldion, +Marsan, +Miky, +PandaWild, +hypotekyfidler.cz Hodnocení: +5
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Ravennka » 4. únor 2017 23:52

Udělala jsem si kafe (s lógrem), vzala jsem si Oreo. Oddělila jsem kousky sušenky od sebe, zubama vybrala tu bílou část, tmavou sušenku po chvíli máčím do kafe... sušenka se láme a padá do kafe!!! Co hůř... padá mimo lžičku, okamžitě se rozpadá a ať hledám, jak hledám... tak nikde!!! Okamžitě se stává kompatibilní s kafem, lógrem... áááá... já chci své Oreo! :evil:
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod PandaWild » 4. únor 2017 23:58

Vždyť máš jedno, jestli se to smíchá v kafi nebo v žaludku. Stejně z toho vznikne stejné....
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Ravennka » 5. únor 2017 00:33

Ty tomu nerozumíš :mrgreen: ... chutná mi teď kafe po Oreu... ne Oreo po kafi. A to je teda rozdíl Obrázek
+Baldion, +Miky, +kasparv Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé