Creative Kitchen youtube channel

Video (footage) dnes patří mezi další formát, který se na fotobankách prodává. Tato diskuze je věnovaná jeho tvorbě, různým formátům a možnostem prodeje.

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Peteer » 23. únor 2017 22:17

Trueblackheart píše:Mě tam strašně dráždí jak ta pani neumí krájet. Běhá mě mráz po zádech a čekám kdy si uřízne prsty. Zapracoval bych na ohánění se kudlou :) a ještě nekrájet na prkýnku který se blembá to taky na bezpečnosti moc nepřidá.


Paní to říkám pořád ale ona mě neposlouchá :lol: :lol: :lol:
říkal jsem ji ,, miláčku, bylo by fajn kdyby jsi celý týden krájela cibuli, maso atd. aby jsi se to naučila, ale ona ne.......
Hodnocení: 0
Peteer
 
Příspěvky: 222
Registrován: 8. září 2014 20:56

Reputace: +16

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Trueblackheart » 23. únor 2017 23:21

Až se fikne, tak tě třeba začne poslouchat :) Ale hlavně to nevypadá moc profesionálně, když kuchař ani neumí krájet cibuli.Takže kýbl cibule a trénovat. Jinak držim palce.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Trueblackheart
 
Příspěvky: 130
Registrován: 26. červen 2016 11:19

Reputace: +37

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod admin » 7. srpen 2017 19:23

Já teď na to koukal a docela bych uvítal, kdyby hned na začátku (a nebo v popisce videa) byl seznam potřebných surovin. Přece jen zjistit v půlce receptu, že mi něco chybí, to zavání Babicou :)
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Teree » 30. prosinec 2021 08:31

Ale Joo, tenhle YouTube kanál mě zaujal. Líbí se mi, že jsou ta jídla hodně barevná a že se nebojí téměř do každého jídla přidat něco zeleného. Také oceňuji zejména zdravé recepty, které si čas od času vařím hlavně o víkendech. V týdnu si nechávám do právě vozit tohle jídlo. A to je musím říct také hodně barevné a nápadité :)
Hodnocení: 0
Teree
 
IP: 193.164.219.xx

Reputace: 0

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod castyhost » 30. prosinec 2021 09:51

jestli nemas love na marketing na sockach, bude toho jidla cim dal min ;-)
+admin Hodnocení: +1
castyhost
 
IP: 92.240.175.1xx

Reputace: 0

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod weyo » 31. prosinec 2021 08:32

Pozrel som si pár videí, rozhodne krásna práca, ale popracoval by som na svietení. Neviem čím svietiš.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
weyo
 
Příspěvky: 453
Registrován: 3. červenec 2014 07:45
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Reputace: +121

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Bananaboy » 31. prosinec 2021 11:29

Škoda, že to nedotiahol aspoň na tých 1000 odberateľov, aby mohol monetizovať. Takto sa s tým narobil a má z toho úplný prd.

Aj keď pozerám, že tam má záložku "Komunita" a tú teraz dávajú až po dosiahnutí 1000 odberateľov. Hmm... zrejme ešte vtedy neboli také prísne pravidlá ako teraz.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod duben » 31. prosinec 2021 12:07

Bananaboy píše:Škoda, že to nedotiahol aspoň na tých 1000 odberateľov, aby mohol monetizovať. Takto sa s tým narobil a má z toho úplný prd.

Aj keď pozerám, že tam má záložku "Komunita" a tú teraz dávajú až po dosiahnutí 1000 odberateľov. Hmm... zrejme ešte vtedy neboli také prísne pravidlá ako teraz.


Z 1000 odběratelů máš reálně tak malý příjem, že je to v principu sice "možnost monetizovat", reálně to ale jsou haliře, nebo jednotky korun. Monetizovat YouTube reklamou dává smysl od desítek až stovek tisíc shlédnutí na jedno video.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Bananaboy » 31. prosinec 2021 13:38

duben píše:Z 1000 odběratelů máš reálně tak malý příjem, že je to v principu sice "možnost monetizovat", reálně to ale jsou haliře, nebo jednotky korun. Monetizovat YouTube reklamou dává smysl od desítek až stovek tisíc shlédnutí na jedno video.


Počet odberateľov nie je moc spoľahlivým ukazovateľom. Ja mám napríklad 3645 odberateľov, ale celková doba sledovania mojich videí odberateľmi je 0,6%. Dôležitejšie sú zhliadnutia a to hlavne od neodberateľov.

On má v tento moment 121 616 zhliadnutí. Za 1000 zhliadnutí je zhruba 1 dolár (u takto krátkych 3 minútových videí), takže ak by monetizoval od začiatku (ak to bolo v roku 2016 možné), tak by už mohol mať aspoň 121,6 dolára.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod duben » 3. leden 2022 10:28

Bananaboy píše:
duben píše:Z 1000 odběratelů máš reálně tak malý příjem, že je to v principu sice "možnost monetizovat", reálně to ale jsou haliře, nebo jednotky korun. Monetizovat YouTube reklamou dává smysl od desítek až stovek tisíc shlédnutí na jedno video.


Počet odberateľov nie je moc spoľahlivým ukazovateľom. Ja mám napríklad 3645 odberateľov, ale celková doba sledovania mojich videí odberateľmi je 0,6%. Dôležitejšie sú zhliadnutia a to hlavne od neodberateľov.

On má v tento moment 121 616 zhliadnutí. Za 1000 zhliadnutí je zhruba 1 dolár (u takto krátkych 3 minútových videí), takže ak by monetizoval od začiatku (ak to bolo v roku 2016 možné), tak by už mohol mať aspoň 121,6 dolára.


Když se podíváš kolik tam má videí, tak pokud by vydělal v přepočtu na naše cca 2500 Kč za 5 let a ten počet videí. Nedává to tak úplně smysl. Tohle je částka za kterou nejsi s kvalitním pár minutovým videem ani na nákladech. Pokud započítáš čas, SW, nepočítáš hudbu (nevím jestli na pozadí nějakou má) a to bys ještě neměl započítávat amorzizaci HW (počítač, disky na zálohu, foťák, skla, mikrofon ...) Maximálně jsi tak na cenně 1 videa, komplet vytvořeného za 1-2 hodiny i s kompletním postprocessem. Takže buď to při těhle číslech odběratelů a shlédnutí musí člověka bavit a dělat to pro radost, nebo to musí monetizovat jinak (mít jiný sekundární přínos), nebo to moc nedává smysl dělat, leda tak ze studijních důvodů YT algoritmu, práce s videem apod.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

PředchozíDalší

Zpět na O videu a jeho tvorbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé