Majk88 píše:Divné dám upload na Shutterstocku a ten obrázek se jakoby nenačte do konce a nic ... nechápu, máte stejný problém někdo?
Blbne to porůznu, někde jsem to tu psala, že obrázek se sice načetl, ale nebylo tlačítko pro odeslání. Nakonec tam byl celkem 3x.

