Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Ravennka » 3. březen 2017 11:25

Není kamera jako kamera a zrcadlo jako zrcadlo... máš-li oboje, tak ber to, co líp natáčí (vyšší rozlišení + kvalita záznamu), máš-li jenom zrcadlo, tak 'Neváhej a toč!' 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Fug4s » 3. březen 2017 11:41

:D právě že jen zrcadlovku. Zkusím. Ještě jsem na ni nic netočil
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Ravennka » 3. březen 2017 11:56

Když dáš ten foťák na stativ, tak Ti to určitě bude točit hezky ;) já mám spoustu krásných roztřesených videí ze zoo, kde jsem se snažila o pevnou ruku, nebo někde si foťák odložit, ale mockrát to nevyšlo. Lidi jsou děs, všude se tlačí, dupou, strkají se... co do tý zoo vůbec lezou... :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod PandaWild » 3. březen 2017 12:08

U videí je výhoda, že stačí nižší technická kvalita než u fotek. Prochází bez problémů i videa ze starého kompaktu nebo z tabletu. Ale ta stabilita obrazu je dost důležitá, obvykle je potřeba stativ nebo na něco položit. V nejhorším může stačit i dodatečná stabilizace s Deshaker.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Fug4s » 3. březen 2017 12:56

PandaWild píše:U videí je výhoda, že stačí nižší technická kvalita než u fotek. Prochází bez problémů i videa ze starého kompaktu nebo z tabletu. Ale ta stabilita obrazu je dost důležitá, obvykle je potřeba stativ nebo na něco položit. V nejhorším může stačit i dodatečná stabilizace s Deshaker.


Pando děkuji zkusím. Zase se tam určitě něco vyskytne a než to sladím tak to bude trvat ale už teď se těším na první videa.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Fug4s » 10. duben 2017 10:21

Ahoj,
prosím nahrál jsem na Pond5 první video, ale píše mi to tam pořád Needs edit. Už jsem ho asi i ořízl jak jsem zkoušel vše ale pořád nic. Je třeba tam přidat něco v Action a pak dát Execute? Nevím co s tím, díky.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod PandaWild » 10. duben 2017 10:48

Video se otevře k editaci tlačítkem "EDIT". Je nutné zadat TITLE, DESCRIPTION (u toho je teď minimum tuším 3 slova), Pricing (cena, alespoň minimální částka) a Keywords. Pak se tlačítkem vpravo dole odešle ke schválení Save and Submit. Pokud i nadále zůstává svítit Needs Edit, nebyla některá z těch 4 věcí zadaná správně, příčina chyby by měla být vidět ve výpisu při ukládání - např. částka je menší než minimální, v popisce je méně slov než ta 3 (nebo 4?), v klíčových slovech je víc než 50 slov.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Fug4s » 10. duben 2017 12:12

Pando děkuji rozklikával jsem pořád tu šipku vedle edit, ale nenapadlo mě kliknout přímo na edit. Děkuji už z něj Pending. :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod YELLOWCIRCLE » 11. duben 2017 16:05

Dobrý den.
Můj dotaz se týká nahrávání videa. Možná už tady tento dotaz padl, ale nejsem schopen celé fórum prozkoumat.
Chtěl bych nahrát pár videí holandské krajiny, která je běžně přístupná, ale nevím, co přesně vybrat v nabídce ACTIONS. Model release náhodných kolemjdoucích samozřejmě nemám a povolení od majitele pozemků taky ne. Jednoduše nevím, jak ten systém funguje :)
Díky moc
Hodnocení: 0
YELLOWCIRCLE
 
IP: 2001:1ae9:1a9:5d00:4810:6e4d:3fad:85xx

Reputace: 0

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod PandaWild » 11. duben 2017 16:58

V Actions nic. Od majitelů pozemků by nemuselo být nic potřeba, pokud to nebylo přímo šmírování na něčím pozemku. Ale jestli tam jsou rozpoznatelní lidé, tak to musí být jako zpravodajské (editorial) video. Tohle Pond5 přímo nepodporuje, ale řeší se to tam tak, že do poznámky pro kurátora se uvede, že Model Release není k dispozici a oni to pak u videa uvedou (tj. bude se to prodávat jako editorial).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

PředchozíDalší

Zpět na Pond5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé