shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 22. březen 2017 17:44

Děsím se až budeme shánět PR od autora genetické modifikace, protože to bude brané jako umělecké dílo. :shock:
+shalom3 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: shutterstock

Příspěvekod Tom123 » 22. březen 2017 18:20

Ravennka píše:
Tom123 píše:1) Co se týká zdanění tak to řešitnemusim pokud je výdělek takhle malý že?
2) A formulář 1042-s je pouze informativní?


1) ne, nemusíš - pokud je to tvůj jediný příjem
2) ano :mrgreen:

Jsem čekala, že odpoví někdo fundovanější, ale tak když to "zůstalo" na mojí maličkosti Obrázek


Díky za odpověď
Hodnocení: 0
Tom123
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20. březen 2017 18:48

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 23. březen 2017 07:37

Mám blbej dotaz, protože z microstock fotobank dávám jen do shutterstocku, do kterých dalších fotobank můžu dávat to samé?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2474
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +752

Re: shutterstock

Příspěvekod Fug4s » 23. březen 2017 08:41

ivusakzkrabice píše:Mám blbej dotaz, protože z microstock fotobank dávám jen do shutterstocku, do kterých dalších fotobank můžu dávat to samé?


Po pravé straně jsou odkazy na další FB. Určitě bych zkusil první pětku. Ale mě se zatím osvědčila je Fotolia a SS. Nechápu že na těchto FB celkem prodeje jsou ale na jiných FB si víceméně ani neškrtnu. Pár prodejů a nic. To má SS opravdu takový monopol?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: shutterstock

Příspěvekod Hamin » 23. březen 2017 08:53

Je to asi to samé, proč je vždycky Kaufland narvanej k prasknutí v kteroukoliv denní dobu a jiný malý krámek naproti téměř prázdný ? Přitom v Kaufu prodávají shit, ale mají tam toho mraky. V malém krámku mnohem kvalitnější zboží, ale mají toho mnohem méně a za malinko více drobných ;)
+Bananaboy, +GreatWhite, +Ravennka Hodnocení: +3
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 23. březen 2017 09:43

Hamin píše:Je to asi to samé, proč je vždycky Kaufland narvanej k prasknutí v kteroukoliv denní dobu a jiný malý krámek naproti téměř prázdný ? Přitom v Kaufu prodávají shit, ale mají tam toho mraky. V malém krámku mnohem kvalitnější zboží, ale mají toho mnohem méně a za malinko více drobných ;)


No, to by mne zajímalo v čem mají třeba 123RF, Dreamstime, Canstock, nebo třeba Pond5 kvalitnější obsah oproti těm velkým SS, Fotolia, Getty???? Ne, že bych fandil jejich "politice", ale pro zákazníka jsou přitažlivé nejen kvůli ceně...

O.T. I v Kauflandu se dá koupit špičková kvalita za míň než u "drobečků". Osobně tam třeba občas kupuji do sbírky ( :mrgreen: ) zajímavé karibské a americké rumy, tequilu (Olmeca 300kč) apod. Musíte jen vědět, co chcete... ;) Burešovy piliny ve střívku můžete nechat jiným... :P
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Ravennka » 23. březen 2017 09:55

ivusakzkrabice píše:Mám blbej dotaz, protože z microstock fotobank dávám jen do shutterstocku, do kterých dalších fotobank můžu dávat to samé?


Fotolie rozhodne, ta bude generovat velke zisky
istock taky, pokud ti nevadi, ze obcas prodavas za provizi treba $0,02
123RF urcite, generuje ruzne prijmy, ale berou vsechno, jednoduche nahravani, bez kategorii
BigS jpg pres ftp, vektory jenom pres web, kategorie, ze zacatku dela houby, ale z dlouhodobeho hlediska mi dela pravidelny prijem, ktery neni k zahozeni
Dreams v posledni dobe dost vyhazuje obyc fotky, ale prodava mi pravidelne, sice vetsina za subs 0,3 ale obcas se najde i neco lepsiho; kategorie, ale imho stoji za to
Deposit mi prijde, ze je kapku za zenitem, pred tremi lety mi prodaval obrazkyni za provizi za vice dolaru, klidne 10, ted uz vicemene za subs. Nahravam pres ftp, potvrzuju pres appku, kategorie neresim, neco to generuje jeste ve slusnych cislech :)
Pond5 dostavas 50% zisku, muzes si nastavit cenu, prodava hlavne videa, ale sem tak se mi proda vektor nebo fotka. Uz jenom pro pristup k tvurcum a ferovou cenu se vyplati je podporovat. Nahravani je jednuche, takze i pres male vydelky se to vyplati - i kdyby jenom moralne :)

zbytek uz jsou fakt prcci, ja pridavam jeste na CanS, obcas se neco proda, obcas i za par dolaru, jednoduche nahravani... a kdyz se to samo nahraje nq ftp, jenom to pak zakliknu a odeslu.. penize se nevali na zemi :)
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 23. březen 2017 12:15

Ravennko, díky, Fotolii zamítám, moje fotky jsou tuctové a to se fotolii nelíbí, vyhazují hodně, i když je to s keywordy jen CTRL_C ze SS a CTRL_V k nim, tak mě to moc nemotivuje..
123RF zní zajímavě, občas někde o ní zachytnu zmínku, tu asi zkusím jako první.. díky.
jsem dýl na klasický fotobance kam dávám obsah "exklusivně", co se týče fotek, tak spíš se neorientuju v tom kam můžu sázet třeba i stejný fotky nebo fotky z tý samý série. Tohle mi furt docela uniká :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2474
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +752

Re: shutterstock

Příspěvekod Hamin » 23. březen 2017 12:20

No. V tomto případě je to docela jednoduché. Fotky, které máš na některé fotobance exkluzivně, nesmíš nahrát nikam jinam.
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 23. březen 2017 12:23

Hamin píše:No. V tomto případě je to docela jednoduché. Fotky, které máš na některé fotobance exkluzivně, nesmíš nahrát nikam jinam.


to vím, spíš chci vědět do kterých bank lze dávat neexklusivně, případně, kde se to musí někde zaškrtnout, že je dávám neexklusivně
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2474
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +752

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron