ivusakzkrabice píše:Hamin píše:No. V tomto případě je to docela jednoduché. Fotky, které máš na některé fotobance exkluzivně, nesmíš nahrát nikam jinam.
to vím, spíš chci vědět do kterých bank lze dávat neexklusivně, případně, kde se to musí někde zaškrtnout, že je dávám neexklusivně
Aha
Neexkluzivně můžeš nahrávat do všech fotobank, které znáš. Spíše to je naopak si myslím. Když bys chtěla nahrávat exkluzivně, musíš to při registraci zaškrtnout. Nikde ti snad co si pamatuju nebudou automaticky podstrkávat exkluzivitu.
Jen občas toto zlobí na Fotolii, při submitu fotek, kde se toto nastavuje pro každou fotku zvlášť. Nastavíš jednou a nastavení si prohlížeč pamatuje i pro další submity. Pak ale stačí v prohlížeči vymazat cookies a nevšimnout si toho a nechtěná exkluzivita submitnutých fotek je na světě

