Similar content - omezení podobných obrázků

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod castyhost » 28. březen 2017 14:59

btw
technologie, ktera urci tvář vyfocenou zepredu z jiné fotky zezadu z úhlu v jiné barvě nebo ji dokonce dokaze nakreslit s pravdepodobnosti prevysujici 95% je na svete min 1rok

jestli to FB nedelaji, maji k tomu duvod, technologie neni problem
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.162.1xx

Reputace: 0

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Bananaboy » 28. březen 2017 17:06

Možno to napokon nebude až také horúce ako sa to na prvý pohľad zdá. Pre podobnosť sa už vyhadzovalo aj predtým. Teraz si na to dajú možno väčší pozor. Aspoň zo začiatku kým je to čerstvé. Bude to mať aj nejaké výhody. Aspoň sa obmedzia spammeri, ktorí nahrávajú naraz stovky takmer totožných obrázkov. Farebné variácie robím aj ja, ale väčšinou len štyri farby modrú, zelenú, červenú a žltú. Šesť odtieňov červenej ako je uvedené v príklade na tej stránke je už fakt pritiahnuté za vlasy. Trochu ma sklamali s tým, že sa nebude dať posielať obrázok s iným textom. U niektorých obrázkov mala zámena textu význam a svoje opodstatnenie. Pevne verím, že budú editori pri posudzovaní používať aj mozog a že budú hodnotiť naše obrázky objektívne. Horšie bude, keď sa moje obrázky dostanú pod pazúry nejakému magorovi, ktorý si ich vyhadzovom bude liečiť komplexy.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Baldion » 28. březen 2017 17:23

Ve světle tohohle oznámení se jeví poměrně úsměvná moje nedělní zkušenost, když díky tomu, že mi na Shutterstocku zlobil upload jsem odeslal k submitu třikrát stejný obrázek a třikrát mi ho schválili. :)
Samozřejmě jsem pak, věrný svým pevným morálním zásadám, ty dva přebytečné smazal ;)
+Bananaboy, +Ravennka Hodnocení: +2
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Bananaboy » 28. březen 2017 17:36

Zaujímavé je ako na Shutterstock fóre argumentujú, že sa nám tým zvýšia predaje. Tak to je pekná blbosť. Často sa mi stáva, že si zákazník kúpi všetky štyri farebné variácie obrázku. Má to za pár drobných, tak sa mu to nechce ani prefarbovať a už si kúpi obrázok rovno prefarbený. Já sem enem horácký sprosták a nechápem to, ale je to proste tak. Viac by som veril tomu, že ak prestanú brať farebné variácie, tak predaje ešte viac klesnú.
+Lenka Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Marsan » 28. březen 2017 17:53

:lol: :lol: :lol:
kouzlo nechtěného s vodoznakem
:lol: :lol: :lol:

https://www.shutterstock.com/cs/image-p ... txpwFw-1-3

nebo nám chtějí něco naznačit..???
+Baldion, +Bananaboy, +Lenka, +PandaWild, +Ravennka, +ivusakzkrabice Hodnocení: +6
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Vero » 5. srpen 2017 10:11

Ahoj ahoj,

jak je to teď teda s těma barevnýma variacema? Nakreslila jsem obrázek, který tam nemůžu kvůli velikosti hodit ve vectoru a jak si s ním hraju, tak se mi líbí asi ve třech variantách... Nahrát všechny? Nenahrát? Nahrát jednu barevnou kombinaci a pak s odstupem (třeba pěti obrázků) další? Jak to děláte vy? :)

(jen dodám, že ty barevné kombinace jsou hodně jiné)

V.
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Lenka » 5. srpen 2017 11:17

Vero píše:Ahoj ahoj,

jak je to teď teda s těma barevnýma variacema? Nakreslila jsem obrázek, který tam nemůžu kvůli velikosti hodit ve vectoru a jak si s ním hraju, tak se mi líbí asi ve třech variantách... Nahrát všechny? Nenahrát? Nahrát jednu barevnou kombinaci a pak s odstupem (třeba pěti obrázků) další? Jak to děláte vy? :)

(jen dodám, že ty barevné kombinace jsou hodně jiné)

V.


Mě je berou. Zejména když je ve hře nějaká textura, která se trochu proměňuje. Ten zákaz variací je formulovanej (a nedodržovanej nijak důsledně) už dlouho a pokud je mi známo, týká se výhradně fotek.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. srpen 2017 15:12

u fotek potvrzuju, tak je to tvrdé, i fotka ze série s malou změnou úhlu neprojde..
u grafiky zatím naštěstí problém nepociťuju
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2403
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +718

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Anika » 5. srpen 2017 15:18

Vero píše:Ahoj ahoj,

jak je to teď teda s těma barevnýma variacema? Nakreslila jsem obrázek, který tam nemůžu kvůli velikosti hodit ve vectoru a jak si s ním hraju, tak se mi líbí asi ve třech variantách... Nahrát všechny? Nenahrát? Nahrát jednu barevnou kombinaci a pak s odstupem (třeba pěti obrázků) další? Jak to děláte vy? :)

(jen dodám, že ty barevné kombinace jsou hodně jiné)

V.


Buď v klidu, za prvé Shutterstock svoje zákazy nebere moc vážně, viz loňská kauza s popisky, a za druhé, tři varianty jsou nic. Bála bych se, až když by jich bylo třeba 20. Nahraj každý jindy a myslím, že nebude problém.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Fug4s » 5. srpen 2017 15:24

Já už většinou když udělám barevné kombinace tak to chci nahrát a mít od toho pokoj, takže nahrávám najednou a pak vyhazujou. Naučil jsem se na to vždy něco měnit. Dřive jsem udělal ilustraci a pak už jen barvil. Teď většinou se v půlce tvorby zastavím a udělám z toho jednu verzi přebarvím a pokračuji dále. Třeba u letáků měnim záda. Prostě ať je tam raději něco trochu jiného. A stejně se mi teď stalo že mi na BS vyhodili pozadí kvůli podobnosti.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron