celé to bylo zvláštní, 9 fotek z neděle a pondělka mi zůstávalo viset v čekání na souhlas a vše novější se každý den odsouhlasovalo (či zahazovalo), dnes ráno koukám a prázdná fronta a těch prvních pět nebylo ani v čekajících, ani v odsouhlasených, ani v zamítnutých, to sou mi záhady..

