Photodune všeobecně

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Hamin » 5. duben 2017 09:21

Když tak pročítám MSG, tak odpálili z PD mnohem luxusnější ryby než jsem já :) Ale upload mám stále pozastavený na PD. Už snad od října-listopadu, nic nového na PD nemůžu uploadovat.
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod admin » 5. duben 2017 09:52

Mě smazali také, nahrával jsem tam nějaké ilustrace jen kvůli tomu, abych tam měl kredit na nákup. Osobně se mi to prostředí tam nelíbilo, výdělky hodně nízké a po tom, co předvedli na žádnou jejich fotobanku už nahrávat nebudu - nechci riskovat svůj čas.

Přitom je tolik jednodušších způsobů, jak pročistit portfolio a třeba i automaticky, stačilo by smazat obrázky, co se za poslední 3 roky ani jednou neprodaly a bylo by. Takhle jen naštvou spoustu uživatelů.
+Artush Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Ravennka » 5. duben 2017 09:57

Jen jestli to s Haminem není nějak jinak... jen se přiznej, kolik krabic vína a švestiček ze své zahrádky jsi jim naposílal :mrgreen:
+Hamin, +PandaWild Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Bananaboy » 5. duben 2017 10:14

Podľa mňa je GraphicRiver dobrá fotobanka. Veď kde inde by som mal zo 108 kusového miniportfólia 3 výplaty?! Škoda, že postupom času začali všetko vyhadzovať a prestal som tam úplne nahrávať. Keby sa mi tam teoreticky podarilo pretlačiť celé moje portfólio, tak verím, že by dávala zisky na úrovni Fotolie a možno ešte aj lepšie.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Artush » 5. duben 2017 11:00

Vidím to na Photodune stejně jako Admin.
Tím jsem s nimi kompletně skončil. Aby mi to samé udělali u videí, ještě navíc když se tam tak blbě nahrávají, to nestojí za to.
Hodnocení: 0
www.artushfoto.eu
https://www.instagram.com/artushfoto.eu/
www.facebook.com/artushfoto.eu
Uživatelský avatar
Artush
 
Příspěvky: 84
Registrován: 9. duben 2013 19:16
Bydliště: Europe

Reputace: +6

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Chalabala » 5. duben 2017 11:07

Možná jsem jedním z mála šťastných, ale přišlo mi z Photodune několik emailů o tom co zamýšlejí, co se bude dít a zhruba kdy. Chápu, že chtějí celkově překopat svůj obchodní model a také obsah. Z komunikace s nimi jsem optimista.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Chalabala
 
Příspěvky: 133
Registrován: 26. říjen 2013 04:20

Reputace: +85

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Hamin » 5. duben 2017 11:40

Artush píše:Vidím to na Photodune stejně jako Admin.
Tím jsem s nimi kompletně skončil. Aby mi to samé udělali u videí, ještě navíc když se tam tak blbě nahrávají, to nestojí za to.


Mně u uploadu videí aktivovali testovací nové nahrávací prostředí pro klipy. Již nemusím nic složitého dělat. Teď je to u mě jako jinde. Nahraju video, chvilku počkám než se objeví a už ho jen otaguji a odešlu ke schválení. Pohoda..

Tak třeba to mě ještě z PD nevyhodili díky tomu, že jsem testovací králík na VH .. :?: :P
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 5. duben 2017 11:44

Chalabala píše:Z komunikace s nimi jsem optimista.

To mi připomíná: Optimista vidí světlo na konci tunelu. Pesimista vidí tmu na konci tunelu. Realista vidí vlak. A strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
+PandaWild, +Ravennka, +shalom3 Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Chalabala » 5. duben 2017 12:10

hypotekyfidler.cz píše:
Chalabala píše:Z komunikace s nimi jsem optimista.

To mi připomíná: Optimista vidí světlo na konci tunelu. Pesimista vidí tmu na konci tunelu. Realista vidí vlak. A strojvůdce vidí tři debily na kolejích.



Beru to věcně. Pravidelně píší co a jak se bude dít a dotazují se, jestli mám zájem se na tom podílet. Být součástí omezeného počtu přispěvatelů je motivující.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Chalabala
 
Příspěvky: 133
Registrován: 26. říjen 2013 04:20

Reputace: +85

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod PandaWild » 5. duben 2017 12:20

Pokud patříš mezi ty, kteří splňují jejich nároky, tak pak to může být motivující. Pro ostatní je to deprimující a vyhazující (na úhlu pohledu už pak nezáleží).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé