Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod castyhost » 21. duben 2017 20:23

Host do domu, hůl do ruky :-)
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.162.1xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Host » 21. duben 2017 21:28

No jo, no... :lol:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Pitju » 22. duben 2017 11:38

Tom: Ak ešte čítaš toto fórum, prajem všetko dobré a nech sa ti darí.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Pitju
 
Příspěvky: 516
Registrován: 24. říjen 2013 22:27

Reputace: +17

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 27. duben 2017 14:24

Prosím vás, nevie niekto prečo mi stále chodia na gmail e-maily z change.org? Aj teraz pred chvíľou mi zase jeden prišiel. Nikdy som sa tam nezaregistroval, takže nemajú mať odkiaľ moju e-mailovú adresu. Tak prečo ma otravujú?
Viem, že pred časom na change.org prebehla petícia smerovaná na Jona Oringera proti spamovaniu na Shutterstocku, ale ja som sa jej nezúčastnil. Písalo sa o tom aj tu na fóre. Ja som sa tam bol vtedy iba na tú petíciu pozrieť. Nepodpisoval som ju! Je možné aby zachytili moju adresu len tým, že som sa bol na ich stránke pozrieť? To mi pripadá ako absurdná hlúposť. Navyše keď chcem dať "Unsubscribe" a odhlásiť sa od dostávania týchto ich e-mailov, tak ma to vždy hodí na login do ich stránky a po prihlásení si údajne budem môcť to zasielanie e-mailov zrušiť. Ako sa ale mám na ich stránky prihlásiť, KEĎ TAM NIE SOM ZAREGISTROVANÝ!
+AirP72 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 27. duben 2017 14:31

Nejjednodušší je nastavit v administraci schránky spamový filter a dál se tím nezabývat ;). Dneska asi každému chodí tuny spamů a kdyby to měl člověk řešit, tak mu na to den nestačí. Adresy jsou odchytávány zřejmě mnoha způsoby, takže jinak proti tomu těžko něco dělat.
+Bananaboy Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 27. duben 2017 14:46

Skúsil som to označiť ako spam. Dúfam, že to pomôže. Moc sa v týchto e-mailových veciach nevyznám. Change.org som považoval za celkom serióznu stránku, tak mi príde divné, že by nejako odchytávali adresy bez vedomia návštevníkov ich stránky. Ešte je dosť možné, že sa len niekto vydáva za change.org. Tie e-maily ktoré mi od nich chodia sú v turečtine, takže asi nejakí podvodníci, ktorí chcú, aby im ľudia hlasovali v ich podvodných petíciách. Chodia z e-mailovej adresy mail@change.org, ktorá vyzerá síce ako pravá, ale podvodníci sa dnes vedia všelijako vynájsť.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 27. duben 2017 15:25

To bude falešná adresa, já jsem petici podepsala a žádné emaily mi od nich nechodí.
+Bananaboy Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 27. duben 2017 15:43

Anika píše:To bude falešná adresa, já jsem petici podepsala a žádné emaily mi od nich nechodí.

Ďakujem. Veď práve to mi bolo podozrivé, že u nich ani nie som zaregistrovaný. Keď sa niekde zaregistrujem, tak už automatickly počítam s tým, že sem tam nejaký e-mail príde. Ale tu mi to bolo divné a preto som sa chcel spýtať, či ešte niekomu nezaregistrovanému chodia tie e-maily z change.org. Ale už sú v spame podvodníci! :lol:
+AirP72 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 27. duben 2017 16:53

Nevím, kde máš e-mailovou schránku, ale i na těch free, jako je seznam.cz, se dá nastavit filtr na konkrétní podmínky - tedy např. i na určitou e-mailovou adresu, na slova, která se vyskytují v předmětu apod. Podívej se do nastavení, určitě tam najdeš něco jako Pravidla, Filtry...apod. Když to tam zadáš, tak Ti z té adresy už nepříjde ani ťuk. Já jsem petici taky podepsala a žádné spamy nechodí.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod ToM » 28. duben 2017 13:18

No tak odvolávám co jsem odvolal a ještě napíšu. Aby jste si nemysleli, že jsem nějakej vocas.

Ravennka píše:Asi čteš špatná vlákna ;) nicméně otázka byla tak specifická, že prostě není divu, žes na ní nedostal odpověď. Kdyby někdo tušil, tak by něco napsal. To, že někdo neporadí, ještě neznamená, že jsou všichni Obrázek.


To si právě nemyslím, naopak, většiny lidí si tu dost vážím. Takže pokud se můj příspěvek někoho dotkl, pak se omlouvám. Ale jinak jsi trefila hřebíček na hlavičku. Žádná odpověď taky odpověď. S tím jsem počítal, že když nikdo nic nenapíše, tak neví a je to tak v pořádku, ale na odpovědi typu najdi si sám jsem háklivej, i když to tak hold je. Ale už to neřešme.

Host píše:ToMééé neopouštěj nás... Buď zde také Trollem se svým trollstvím spokojeným. Vždyť jsou to jen "Kecy v kleci" tak netrucuj a napiš nějaké to teplé slovo, či několik vět hřejivých... :mrgreen:


Celej tejden jsem to vydržel se sem nekouknout, to je vůle panečku : )

Hole nechte prosím schované.

Pitju píše:Tom: Ak ešte čítaš toto fórum, prajem všetko dobré a nech sa ti darí.


Upřímně děkuju, bude zapotřebí.

castyhost píše:ToM
jestli jedes v "Challenge 50ks / týden" tak ti reknu jak na to


sleduju, ale nejedu v tom, protože mám vlastní Challenge 1ks. Jo, jeden kus týdně a nyní s problémama. Jestli chceš ozvi se na metal.free@seznam.cz a probereme to. nebo kdokoli jinej


Přeji všem pěkný i když deštivý víkend. Ale jak já říkám ideální počasí k práci u počítače.
+Marsan, +Miky Hodnocení: +2
ToM
 
IP: 93.91.49.1xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé