Bigstock,banda magorov

Re: Bigstock,banda magorov

Příspěvekod pat.rik » 1. červenec 2017 11:47

Zdravíčko, chci se zeptat jestli i před schválením mého daňového formuláře, jde koupit mé fotky? A jestli potom za ně mi naskočí částka, nebo jdou tyto prodeje mimo mě? Teda jestli vůbec jde prodávat, když čekám. Taky se vám stalo, že vám zamítly Daňový profil, protože obsahoval háčky a čárky? :lol: Nemůžu za to, že se tak jmenuju. :lol: A nebude pak problém, že mi zas třeba napíšou, že neexistuju, když jsem to poslal bez diakritiky? :lol: Myslím u vyplácení.
Hodnocení: 0
pat.rik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 1. červenec 2017 11:40

Reputace: 0

Re: Bigstock,banda magorov

Příspěvekod Bananaboy » 1. červenec 2017 11:54

Ja mám tiež meno s háčkami a čiarkami a myslím že takých nás tu je viac. Ale na fotobankách používam verziu mena bez háčkov a čiarok a nebol s tým doteraz žiadny problém. Ak si daňový formulár vyplnil s háčkami a čiarkami, tak môžeš počítať s tým, že ti ho zamietnu a budeš ho musieť vypĺňať znovu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Bigstock,banda magorov

Příspěvekod pat.rik » 1. červenec 2017 12:08

Už jsem vyplnil znova, bez diakritiky. Škoda že jim všechno trvá tři dny, a né maximálně 72 hodin, protože to by bylo všechno mnohem rychlejší, Kdyby někdy reagovaly už po 40 hodinách apod. Fotky a všechno, vždy tři dny. Máte to taky tak?

Já nepočítám s nějakými velkými výdělky. Chci se zlepšovat, učit se, poznávat. A chci mít motivaci, proto jsem začal nahrávat. A jestli mi to něco hodí, tím líp. ;)
Hodnocení: 0
pat.rik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 1. červenec 2017 11:40

Reputace: 0

Re: Bigstock,banda magorov

Příspěvekod Bananaboy » 1. červenec 2017 12:19

A prečo zrovna BigStock? Sú predsa fotobanky kde sa nahráva ľahšie, kde rýchlejšie schvaľujú a kde sú vyššie príjmy. Aj u nich sa dá zlepšovať, učiť a poznávať.
U mňa je BigStock jedna z najhorších fotobánk. Za jún mi zarobil "úžasných" 0,50 USD! :lol: :lol:
A preto tam už dávno nenahrávam a všetku svoju energiu radšej sústredím tam, kde sa to vyplatí. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Bigstock,banda magorov

Příspěvekod Anika » 1. červenec 2017 12:35

Bananaboy píše:A prečo zrovna BigStock? Sú predsa fotobanky kde sa nahráva ľahšie, kde rýchlejšie schvaľujú a kde sú vyššie príjmy. Aj u nich sa dá zlepšovať, učiť a poznávať.
U mňa je BigStock jedna z najhorších fotobánk. Za jún mi zarobil "úžasných" 0,50 USD! :lol: :lol:
A preto tam už dávno nenahrávam a všetku svoju energiu radšej sústredím tam, kde sa to vyplatí. ;)

A mě celých 2.39 :D Mám dojem, že je to nejhorší mesíční výdělek za celou historii mých fotobankových aktivit :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Bigstock,banda magorov

Příspěvekod pat.rik » 1. červenec 2017 12:45

Bananaboy píše:A prečo zrovna BigStock? Sú predsa fotobanky kde sa nahráva ľahšie, kde rýchlejšie schvaľujú a kde sú vyššie príjmy. Aj u nich sa dá zlepšovať, učiť a poznávať.
U mňa je BigStock jedna z najhorších fotobánk. Za jún mi zarobil "úžasných" 0,50 USD! :lol: :lol:
A preto tam už dávno nenahrávam a všetku svoju energiu radšej sústredím tam, kde sa to vyplatí. ;)


Které jsou tedy na zisk lepší fotobanky? Myslím lepší a rychlejší jednání a ziskovost. Ono nějaká ta odměna je taky dobrá motivace, takže kdybych vydělal pár drobných měsíčně a zvyšoval, bral bych to jako že se zlepšuju.
Hodnocení: 0
pat.rik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 1. červenec 2017 11:40

Reputace: 0

Re: Bigstock,banda magorov

Příspěvekod Ravennka » 1. červenec 2017 12:50

Koukám, že se s svými $5 na BigStocku tenhle měsíc (což je na BigStock fakt bída) jsem ještě velkovydělávač :lol:

pat.rik> SS, Fotolia, máš-li nervy a nevadí Ti "prodávat" hodně ks za almužnu - iStock
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Bigstock,banda magorov

Příspěvekod Bananaboy » 1. červenec 2017 13:16

pat.rik píše:Které jsou tedy na zisk lepší fotobanky?

Určite hlavne Shutterstock. Tam prijímajú takmer úplne všetko a schvaľovanie často býva aj do 5 minút od nahratia. Záleží ako sú zrovna vyťažení a či sa blížia nejaké sviatky a tak podobne. A príjmy tam ešte stále stoja za to, hoci už hodne poľavili. No oproti Bigstocku je to ešte stále úplné Eldorádo. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Bigstock,banda magorov

Příspěvekod Marsan » 1. červenec 2017 13:20

těžko se to posuzuje. u mě se Big velmi zlepšil, ještě tak 2 roky zpět jsem tam měl tak cca
30 prodejů/měsíc - teď mám tak cca 200/měsíc. ani nahrávání mi přijde nějak složité ;)
a schvalují tak do 1 hodiny úspěšnost aktuálně 93,2%
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Bigstock,banda magorov

Příspěvekod Bananaboy » 1. červenec 2017 13:26

Marsan píše:těžko se to posuzuje. u mě se Big velmi zlepšil, ještě tak 2 roky zpět jsem tam měl tak cca
30 prodejů/měsíc - teď mám tak cca 200/měsíc. ani nahrávání mi přijde nějak složité ;)
a schvalují tak do 1 hodiny úspěšnost aktuálně 93,2%

Koľko tam máš súborov? Ja odhadujem, že keby som chcel mať na Bigstocku 200 predajov mesačne, tak by som tam musel mať minimálne pol milióna obrázkov. :lol: :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

PředchozíDalší

Zpět na Bigstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé