Fotolia, zablokovaný účet

Re: Fotolia, zablokovaný účet

Příspěvekod Baldion » 18. říjen 2017 10:44

Dnes mi na při nahrávání na Adobe Stock vyskočilo, že mám odeslat fotku svého ID a dokud to neudělám, tak nemůžu dál nahrávat. A Až to odešlu, tak se na něj kouknou a když ho schválí, tak mi nahrávání zase umožní. :o
No já nevím, nahrávám tak tři čtvrtě roku a najednou mě chtějí ověřovat? Setkali jste se s tím někdo? :shock:

Moc díky
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Fotolia, zablokovaný účet

Příspěvekod shalom3 » 18. říjen 2017 12:00

Dávno již tomu ;) , ale mám pocit, že ID byl vyžadován hned po registraci s tím, že po jeho schválení lze začít s nahráváním. Ovšem šlo o registraci ještě přímo na Fotolii, na Adobe Stocku netuším, jak to chodí nebo nechodí. Jinak snad na všech fb chtějí nějaký doklad totožnosti, takže to asi nějak opominuli, jestli jsi ho už předtím nenahrál.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Fotolia, zablokovaný účet

Příspěvekod ivusakzkrabice » 18. říjen 2017 12:14

Taky mám dojem, že po mě to chtěli při registraci. Koukala jsem do svého účtu, ale z toho to nějak nevyčtu..
Hele, a není možnost, že by ti propadla občanka? Že by ji chtěli jen aktualizovat? :D :) ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Fotolia, zablokovaný účet

Příspěvekod Baldion » 18. říjen 2017 13:33

Při registraci ji chtěli určitě. A k tomu spoustu dalších věcí, protože jsem registrovaný jako právnická osoba. Už jsem od nich dostal i několikrát zaplaceno (naposledy minulý týden). A najednou se tváří, že mě neznají :shock: ;)
Poslal jsem to a uvidíme, jaký bude další postup.

Jo a propadlou občanku nemám. Ta bude platit ještě hezkých pár let :D
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Fotolia, zablokovaný účet

Příspěvekod Zmrzlinář » 18. říjen 2017 14:21

Já jsem si tam účet dělal asi nejpozději, v podstatě asi před 2 měsíci. Při registraci chtějí naskenovanou občanku a dokud to neschválí, nejde nic dělat, schvalování trvalo asi hodinu, bylo to hned.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Zmrzlinář
 
Příspěvky: 256
Registrován: 21. červenec 2016 17:15
Bydliště: Úvaly

Reputace: +20

Předchozí

Zpět na Fotolia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé