CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod Bananaboy » 1. listopad 2017 12:32

Robím si štatistiky za mesiac október a na CanStockPhoto naraz na rôznych miestach rozdielne sumy. V záložke "Sell Files--->Sales History" po spočítaní predaných obrázkov za október mi vychádza suma 10,75 USD a v záložke "My Account--->Statistics" zase suma 13,66 USD. Čo sú to zase za blbé žarty od Canstocku? Ktorá suma je teraz akože správna? Stalo sa to aj vám? Čo to znamená? Doteraz na Canstocku vždy všetko sedelo presne na cent a naraz toto!

EDIT: Pozerám, že ten rozdiel 2,91 USD je zrovna nejaký "Distribution" predaj. Žeby to bol predaj od partnerov Canstocku a nestihol sa ešte pripočítať k celkovej sume? Ale také predaje som mal už aj v minulosti a vždy všetko sedelo. Prečo to teraz nesedí? No nič... počkám, či sa časom tá suma dorovná, ale aj tak ma tým poriadne pomýlili, pretože teraz neviem ktorú sumu mám zapísať do svojej excelovskej tabuľky so štatistikami. :cry: :x
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod Painter » 30. leden 2018 13:12

Prosím jak nahráváte na vektory na tuhle FB. Vyhazujou mi to že tam mám placeholders (Sample text) ale přijde mi že to je jen u náhledových JPEG. Stačí nahrát jen EPS a náhled se bere z něho? Díky
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod zdenat5 » 30. leden 2018 15:55

Ahoj,
já nahrávám jen EPS po načtení náhledu odešlu.
Zdena
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod Painter » 30. leden 2018 18:41

Zjistil jsem že by se měl nahrát JPEG+EPS v ZIPu. Tak to zrovna zkouším jak to projde, z toho JPEGu by se v podstatě měly jen vzít ITPC data.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod libor2 » 31. leden 2018 05:17

Canstock mi vydělával 1% a často nesmyslně odmítal fotky, které vzali všude jinde.Takže jsem se jim na to po 3 letech vys..l. :twisted:
Hodnocení: 0
http://www.fotovrska.cz/
https://www.proweddy.cz/
Uživatelský avatar
libor2
 
Příspěvky: 272
Registrován: 12. březen 2014 06:26

Reputace: +48

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod Painter » 31. leden 2018 07:09

JJ asi to bude Fb na h---- ale mám tam už skoro 30 dolarů a ten upload je tak lehkej že tam za 2 dni nahraju zbytek portfolia a zkusím z nich dostat tu 50tku. Možná ho pak zase nechám půl rok ladem a uvidím. Každopádně ten upload se mi líbí, to vyhazování je na nic.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod petula » 31. leden 2018 07:47

Canstock je můj horký kandidát na opuštění - vyhazují skoro vše - je tam nemožné protlačit skoro jakoukoliv cestovatelskou fotku kvůli PR, ostatní už mají nebo podle nich foto nemá komerční potenciál. Také tam mám asi 30 doláčků, o které bych nerada přišla:-)
P.
Hodnocení: 0
petula
 
IP: 89.176.104.xx

Reputace: 0

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod Egeris » 16. srpen 2018 22:24

Škoda, že jsem si nepřečetl nejdřív tohle téma, než jsem začal na tuhle fotobanku cpát fotky... Teď mi jedním šmahem vyhodili asi 100 fotek, všechny jsou prý "too soft", i když jsou perfektně ostré a na všech ostatních fb mi je vzali v pohodě... co tam sedí za mentály netuším, ale kašlu na ně :lol:
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod shalom3 » 16. srpen 2018 22:48

To je zvláštní, mně vyhodili asi jen 20 souborů - nahrávám tam něco přes rok. Prodeje nic moc, ale tu a tam se i něco prodá za víc, tak snad se dočkám výplaty.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod Katka3 » 17. srpen 2018 02:27

Ahoj,
souhlas s tím, že nesmyslně vyhazují vše kvůli property release, že to nemá komerční využití, už to mají... Mám tam také přes 30 dol, které bych z nich chtěla dostat. Jak tak čtu, spousta lidí je také blízko výplaty, na kterou asi nedosáhnou - také možnost, jak si FB vyděla:-) Kolik fotogafů jim tam asi ty dolary nakonec nechá...
K.
Hodnocení: 0
Katka3
 
IP: 213.220.215.1xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron