Depositphotos

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Depositphotos

Příspěvekod Ravennka » 22. listopad 2017 08:43

To je univerzální důvod, který cpou ke všemu, musíš si to přeložit do lidského jazyka: "Ne, díky" ;)

Hoď mi do PM link na portfolio, zase jsem ho někde ztratila :D případně zkus udělat pár věcí přímo pro ně, ať Tě přijmou a pak dají pokoj - sadu buttonků, nějakou menší infografiku, ... něco takového co je přímo "for commercial use"
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 22. listopad 2017 10:07

Naštvali mě s mým sobem jak zdobí stromeček, ten se sen tam prodává na AS i na SS a navíc sem na něj háklivá, kocour s black friday kecama je moje nejprodávanější fotka na AS..
Já bych radši dala fotky, když víc fotím.. minule jsem dávala nějaký podle prodejnosti, ale nebyl to ucelený tématický výběr - ostatně tenhle druhý pokus taky ne..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 8. prosinec 2017 21:45

Já to vzdávám, posuzuje to furt ta samá ženská :(

deposit-ble.JPG
deposit-ble.JPG (51.78 KiB) Zobrazeno 3518 krát
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Depositphotos

Příspěvekod GreatWhite » 8. prosinec 2017 23:10

tématicky moc stejné, i barevně, málo kontrastní, ten sýr dát na tmavší stůl nebo desku, aby z toho zářil. A něco tomu ještě chybí, třeba nějaká pěkná ženská ruka co dává ty buchty na talíř :cry: mrkli na to, označili Rejected a odklikli. Kašli na ně měsíc a udělej něco úplně nového. Podívej se na nějaké portfolia, vyber pět obrázků co se ti líbí a jsou v Tvých možnostech a zkus to napodobit. ;)
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Depositphotos

Příspěvekod Fug4s » 9. prosinec 2017 09:24

prď na ně taky mi furt vyhazují. Teď jsem trochu vylepšil osvětlení a myslím (aspoň podle mne) jsou fotky lepší a z posledních pár várek nevyhodili nic. :o
fotky 2,3,4 mi přijdou v pohodě, případně vylepšit podle GreatWhita. 1čka mi přijde trochu divně ořezaná, asi bych udělal větší výřez aby nebyly po okrajích takové kousky (je to malinké, tak nevím). Nejhůře na mě působí poslední fotka. Jako není zlá ale ten ubrus a buchty - teď nechci urazit ale první co mě napadlo byl oběd ve školní jídelně.
Ale já jsem fotograf na prd tak, mám fotky ještě horší. Navíc na to koukám jen v těhle malých náhledech...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: Depositphotos

Příspěvekod GreatWhite » 9. prosinec 2017 10:56

třeba tyto perníčky jsou dneska v nejprodávanějších na fotolii https://eu.fotolia.com/id/183530741 co udělá tmavší deska, hned to má nějaký kontrast ;) vypíchnout jenom jeden perníček, nebát se, že záběrem něco ořežeš, nefotit jenom takové hromádky z dálky, trošku nižší úhel záběru, pár doplňků co souvisí s motivem... :) prostě nadrzo zkusit něco napodobit, získat kompoziční oko.
+Chalabala, +Marsan Hodnocení: +2
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Depositphotos

Příspěvekod zdenat5 » 9. prosinec 2017 21:42

ivusakzkrabice píše:Teď koukám, že tentokrát mi poslali i mail, což mi při prvním pokusu neposlali, asi na to prdím, s těmahle důvodama ať jdou do pr****

deposit-2.JPG


Bože, tos padla opravdu na nějakýho kreténa :shock: ,vždyt je to hezoučký.Tak to teda nevím, možná bych to nechala do ledna u ledu.
Ahoj Zdena
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. prosinec 2017 08:41

Pokaždý mě hodnotí tahle.. :(

deposit-blbka.JPG
deposit-blbka.JPG (13.74 KiB) Zobrazeno 3420 krát


jinak číslo 1 a 3 jsou hojně prodávané na šutru i AS.. karma je svině, asi se mi vrací ten rok, co jsem strávila v jedné české fotobance a dělala fotografy a málokdo přese mě prošel :twisted: 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Depositphotos

Příspěvekod PandaWild » 10. prosinec 2017 09:57

Ta fotka je poněkud matoucí, musela by paní bydlet současně v Singapuru a Washingtonu a nevím kde ještě. Ona je jen jakýsi oficiální článek pro zastřešení, ale editoři jsou různí, tahle paní nehodnotí.
+Marsan, +noska.photo, +shalom3 Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Depositphotos

Příspěvekod shalom3 » 10. prosinec 2017 11:45

Přesně tak, musím se jí zastat. Máme ji na tom obrázku zřejmě všichni a kdyby to dělala jen ona, tak by dny musely mít ne 24, ale 240 hodin ;) . Ovšem je škoda, že na všech fb to editoři nepodepisují jako třeba na Pondu, aspoň by člověk věděl, s kým má tu čest. Případně by mohl napsat osobní poděkování :lol:
+soim Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé