Motion Elements - začínají prodávat i foto

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Motion Elements - začínají prodávat i foto

Příspěvekod castyhost » 5. leden 2018 13:52

kupuje to zamestnanec na firemni predplatne, nebo freelancer...kdyz se na to predplatne nevztahuje, dojde za sefem, ten koukne do budgetu a kejvne nebo ne

v takovy organizaci jsem nedelal, sry jestli se pletu
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Motion Elements - začínají prodávat i foto

Příspěvekod Hamin » 1. únor 2018 20:25

Teď mi přišla drobná částka na PayPal za prodeje obrázků nebo Gifů za rok 2017 na ME. Nějak ale nemůžu najít v mém účtě, co se vlastně prodalo za obrázky :? :D
V earnings vidím jen prodeje videí. Máte někdo zde v ME prodeje za obrázky, nebo typ, kde hledat tyto výdělky a co se vlastně prodalo ? :o
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: Motion Elements - začínají prodávat i foto

Příspěvekod shalom3 » 1. únor 2018 20:36

Tohle jsem sem právě chtěla napsat. Ani mi dopředu nepřišlo žádné avizo,teď mi přišla částka 4,50 USD jako že za celý rok. Je mi divné, k čemu se to vztahuje. Nahrála jsem tam sice nějaké bitmapy a nějaké vektory, ale nikdy se mi nějak nepodařilo nic publikovat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Motion Elements - začínají prodávat i foto

Příspěvekod PandaWild » 1. únor 2018 20:41

A hele taky mi přišlo, nevšiml jsem si že to je za obrázky, dík za upozornění. A já je podezříval že nejsou prodeje obrázků. Na fotobance to marně hledám, asi bychom se museli ptát na podpoře jestli je někde nějaký přehled (teda kdyby se nám chtělo se zajímat :? ).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Motion Elements - začínají prodávat i foto

Příspěvekod PandaWild » 1. únor 2018 20:41

shalom3 píše:Tohle jsem sem právě chtěla napsat. Ani mi dopředu nepřišlo žádné avizo,teď mi přišla částka 4,50 USD jako že za celý rok. Je mi divné, k čemu se to vztahuje. Nahrála jsem tam sice nějaké bitmapy a nějaké vektory, ale nikdy se mi nějak nepodařilo nic publikovat.
To jsou i automaticky generované gify z videí.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Motion Elements - začínají prodávat i foto

Příspěvekod castyhost » 20. duben 2019 09:05

je nekdo registrovany v tom v"Global Content+ Program Payouts", nejaky reakce?
ctvrtletne mi tam par dolaru naskoci, myslel jsem, ze to bude vic...portfolio vetsi tisice fotek
video zadny ci jedno/mes
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.162.2xx

Reputace: 0

Re: Motion Elements - začínají prodávat i foto

Příspěvekod shalom3 » 20. duben 2019 10:46

Jo, něco málo se mi tam také prodalo, kusovky.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Motion Elements - začínají prodávat i foto

Příspěvekod Painter » 18. říjen 2020 10:50

To je zase upgrade. Dřív po nahrátí to skočilo rovnou do editu videa, teď nově do složky all, kde už alespoň nastavili, že jsou tam naposledy nahraná videa (ještě asi před týdnem jsem to přepínal jak blbec). A teď nový edit videa rozdělený do 3 složek - musí se zadat min. 2 kategorie a keywordy neberou s apostrofem. Takže klíčový slova do poznámkového bloku a předělávat na čárky. Ať žijou upgrade na FB fakt super.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Motion Elements - začínají prodávat i foto

Příspěvekod Nováček » 9. listopad 2020 22:47

Máte zapnutý někdo Video Editing Platforms (API) a Marketplace Subscription? Je to nyní vázáno na ověření OP?
Hodnocení: 0
Nováček
 
IP: 185.151.168.xx

Reputace: 0

Re: Motion Elements - začínají prodávat i foto

Příspěvekod shalom3 » 10. listopad 2020 12:35

Mám zapnutý ten Market place, kdysi nějak rozesílali maily, že to zřídili a tak jsem se přihlásila. Ten videoediting platforms mám vypnutý, ani nevím, kdy to vzniklo. Ale při pokusu o zapnutí na dashboardu se mi objeví jen hlášení:

Video Editing Platforms (API) reaches out to a new target market - video editing platform users, by providing, through API (Application Programming Interface), seamless access to MotionElements asset library to create videos.

You are not allowed to Opt in.
Please verify your photo ID.

Nedá se s tím dělat nic, nevede to na žádné další kroky....Asi jedině napsat dotaz na podporu, myslím, že zde na fóru nás není mnoho, kteří by byli na této FB.Jediné, co mě napadá, že ta platforma je přístupná jen pro ty, kteří nahrávají videošablony, což není můj případ.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé